Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#106 2014-02-25 15:14:54

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Betty

Huh, wydawało mi się że wcześniej tworzyłam już spoilery z cytatami.
A jeżeli chodzi o ich potrzebność to myślę że mimo wszystko jest potrzeba.

Plazmus napisał:

To ona powiedziała, po co odlatuje? Musiałem czegoś z szoku nie usłyszeć, albo nie zrozumieć, sorry.

Spoiler:

Po wyskoczeniu z portalu Betty powiedziała:
"I know! I'll fix the crown and then I'll figure out how to fix you."

A później lecąc z Simonem na magicznym dywanie:

"S: It's my time, Betty. I don't wanna be the Ice King again! It's like living with eternal diaper bod, I can't do it!
B: Not forever. Destroying the crown will gice me time to find antipoison for your curse and your deth"


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#107 2014-02-25 15:19:59

BMOre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 58
Punktów :   

Re: Betty

Plazmus napisał:

Spoilery *mi też się nie zamyka spoiler po dodaniu cytatu*

Kannotekina napisał:

Betty poleciała na magicznym dywanie Asha szukać sposobu na powrócenie Ice Kinga do Simona, więc podejrzewam że wróci z nie pozbawiającym go tym razem życia antidotum na sezon lub dwa.

To ona powiedziała, po co odlatuje? Musiałem czegoś z szoku nie usłyszeć, albo nie zrozumieć, sorry.
PS
Wg mnie tematy z dyskusjami na temat odcinków są same z siebie spoilerowe i raczej nie ma większej potrzeby oznaczania spoilerem każdego posta. Wystarczyłoby w nazwie topicu, bądź w pierwszym poście zaznaczyć, że pojawiają się spoilery i ci, którzy nie oglądali - won.

Spoiler:

Simon mówi, że nie chce zostać IK, Betty cos o tym, ze zniszczenie ***(tego co zabralo magie) odda jemu moc a jej da czas na wydostanie go spod klatwy i smierci.
Brzmi glupio, ale wiadomo o co chodzi (to bylo wtedy kiedy lecieli na dywanie, a smierc za nimi)

Co do spoilerów- racja. Przecież premiera byla i kazdy wie, czego może się spodziewać po wątku. Co innego przed emisją.

Ostatnio edytowany przez BMOre (2014-02-25 15:22:04)

Offline

 

#108 2014-02-25 15:24:25

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Betty

BMOre napisał:

Spoiler:

zniszczenie ***(tego co zabralo magie)

Spoiler:

Bellanoche


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#109 2014-02-25 15:41:35

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: Betty

To był ten wspaniały nowy odcinek na który czekaliśmy 'uj wie ile? Powiem tyle że jestem zawiedziony.
Czuje się jakbym poszedł do restauracji w której obiecano mi najlepszy stek na świecie, przyrządzany tylko raz na 10 lat, po czym rzucono by mi w ryj niedosmażonym ochłapem i kazano mi to zeżreć w tempie ekspresowym, bo za 20 sekund zamykają...
Nie chce mi się powtarzać po wszystkich tam na górze, więc powiem tylko tyle...
Primo: Miałem rację. Motyw z podróżowaniem w czasie poprzez Hambo był na prawdę głupi i (mogę się mylić) nie wyjaśniony w żaden logiczny sposób.
Skąd Simon wiedział że właśnie miś którego podarował małej Marcy będzie kluczem do jego połączenia z Betty? Zaplanował to od początku? Bo w takim razie kawał z niego sukinsyna. W taki sposób wykorzystywać małą dziewczynkę...
Secundo: Ludzie w tym serialu muszą być jakimiś je*anymi nadstworzeniami! Skoro nawet taka chudzina jak Betty potrafiła położyć to cholerstwo, z którym nie mogli sobie poradzić wszyscy magowie Ooo, to Finn w wieku 20 lat będzie w stanie kruszyć góry ku**sem!
Tertio: Coraz bardziej widać, że z pomyślunkiem to ostatnio u Finna jakoś nie za bardzo. Chyba się nie zorientował, że po przemianie Ice Kinga w Simona i sprowadzeniu Betty do przyszłości NIE JEST JUŻ JEDYNYM CZŁOWIEKIEM W OOO. Kiedyś odkrycie czy jest ktoś jeszcze było celem jego życia a teraz? Phi! Whatever...

Offline

 

#110 2014-02-25 15:49:01

BMOre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 58
Punktów :   

Re: Betty

Ursusus napisał:

To był ten wspaniały nowy odcinek na który czekaliśmy 'uj wie ile? Powiem tyle że jestem zawiedziony.
Czuje się jakbym poszedł do restauracji w której obiecano mi najlepszy stek na świecie, przyrządzany tylko raz na 10 lat, po czym rzucono by mi w ryj niedosmażonym ochłapem i kazano mi to zeżreć w tempie ekspresowym, bo za 20 sekund zamykają

Ja, mimo że z rozwiązania sie cieszę, to faktycznie: trochę nie mogłam za akcją nadążyć. .-.

Ursusus napisał:

Coraz bardziej widać, że z pomyślunkiem to ostatnio u Finna jakoś nie za bardzo.

Ostatnio?

Offline

 

#111 2014-02-25 15:53:33

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Betty

Ursusus napisał:

Skąd Simon wiedział że właśnie miś którego podarował małej Marcy będzie kluczem do jego połączenia z Betty? Zaplanował to od początku?

Spoiler:

Simon powiedział że powód dla którego Hambo jest kluczem to to, że jest to: "The object from the past that has lovely tendered due through the ages"

Ursusus napisał:

nawet taka chudzina jak Betty potrafiła położyć to cholerstwo, z którym nie mogli sobie poradzić wszyscy magowie Ooo

Spoiler:

Betty nie miała magicznych mocy, dlatego po trzaśnięciu przez piorun nie ucierpiała fizycznie tak jak mieszkańcy Wizard City, a jedynie straciła dywanik. Tylko dzięki temu dostała się do centrum fortecy Bellanoche.

Ursusus napisał:

Chyba się nie zorientował, że po przemianie Ice Kinga w Simona i sprowadzeniu Betty do przyszłości NIE JEST JUŻ JEDYNYM CZŁOWIEKIEM W OOO. Kiedyś odkrycie czy jest ktoś jeszcze było celem jego życia a teraz? Phi! Whatever...

Tu się zgodzę całkowicie.
Finn, rusz dupę!

Oraz szczerze mówiąc miejscami w tym odcinku nazwałabym animację kulawą.


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#112 2014-02-25 16:06:20

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: Betty

Kannotekina napisał:

Spoiler:

Simon powiedział że powód dla którego Hambo jest kluczem to to, że jest to: "The object from the past that has lovely tendered due through the ages"

Spoiler:

No to miał zajebiste szczęście, że podarował jej wtedy tego misia... Poza tym skąd to wiedział? Ice King nie wygląda na takiego co interesuje się wykorzystaniem magii do podróży w czasie. Albo w ogóle w innym celu niż porywanie królewien...

Kannotekina napisał:

Spoiler:

Betty nie miała magicznych mocy, dlatego po trzaśnięciu przez piorun nie ucierpiała fizycznie tak jak mieszkańcy Wizard City, a jedynie straciła dywanik. Tylko dzięki temu dostała się do centrum fortecy Ballanoche.

Spoiler:

Tak czy inaczej, je***ęcie piorunem to nadal coś i powinno jej przynajmniej przypalić końcówki włosów... I sweterek.

BMOre napisał:

Ostatnio?

W sumie nigdy nim nie grzeszył, ale od odcinka "Frost & Fire" jest tylko gorzej. Z małymi wyjątkami.

Ostatnio edytowany przez Ursusus (2014-02-25 16:07:55)

Offline

 

#113 2014-02-25 16:11:13

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Betty

Ursusus napisał:

Spoiler:

skąd to wiedział? Ice King nie wygląda na takiego co interesuje się wykorzystaniem magii do podróży w czasie. Albo w ogóle w innym celu niż porywanie królewien...

Spoiler:

"MYSTIC RITUALS AND THEIR SPACE TIME APPLICATIONS" by Simon Petrikov and Betty Grof


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#114 2014-02-25 16:22:02

 Ejbiak

Użytkownik

Skąd: Oddworld
Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Betty

Spoiler:

Stary Finn z pierwszego sezonu był dziecinny. Te przygody, głupie miny itp. ale miał poczucie wartości był dobry i waleczny, a teraz ? To się zrobił jeden wielki tępak.


Spoczywaj w pokoju Mathematicalu [*]

Offline

 

#115 2014-02-25 16:25:19

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: Betty

Kannotekina napisał:

Spoiler:

"MYSTIC RITUALS AND THEIR SPACE TIME APPLICATIONS" by Simon Petrikov and Betty Grof

Spoiler:

To że napisał książkę o magii i to jeszcze za czasów gdy miał w sobie jej tyle co duży chomik, nie znaczy że jest ona prawdą objawioną i na 100% będzie działać. Też mógłbym napisać teoretyczny traktat jak się obsługuje koparkę co nie znaczy nie wpie***liłbym się do rowu. Zakładając że w ogóle potrafiłbym ją odpalić i ruszyć.

Ostatnio edytowany przez Ursusus (2014-02-25 16:26:14)

Offline

 

#116 2014-02-25 16:30:46

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Betty

Ursususie, uważam jeżeli ktoś pisze o czymś książkę to znaczy że na prawdę się na tym zna, a przynajmniej grubo interesuje.
Nie napisałbyś książki o koparce nie znając się na nich, bo żadne wydawnictwo nie chciałoby jej wydrukować.


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#117 2014-02-25 16:37:47

BMOre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 58
Punktów :   

Re: Betty

Kannotekina napisał:

Ursususie, uważam jeżeli ktoś pisze o czymś książkę to znaczy że na prawdę się na tym zna, a przynajmniej grubo interesuje.
Nie napisałbyś książki o koparce nie znając się na nich, bo żadne wydawnictwo nie chciałoby jej wydrukować.

Tym bardziej, ze Simon i Betty byli jakimiś naukowcami (Było gdzieś wspomniane kim byli dokładnie?)

Offline

 

#118 2014-02-25 16:42:39

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: Betty

Kannotekina napisał:

Ursususie, uważam jeżeli ktoś pisze o czymś książkę to znaczy że na prawdę się na tym zna, a przynajmniej grubo interesuje.

Ale od zainteresowań i teorii do praktyki to długa droga. Poza tym w oczach przeciętnego docześniaka magia nie istnieje i/lub jest wytworem starożytnych niedouczonych łbów, które nie wiedząc jak działa wszechświat wymyśliły sobie potężne tajemne moce. Wydawca takiej książki mógłby potraktować ją jak, np. zbiór mitów starożytnej Grecji. Niby nie prawda, ale fajnie się czyta.

BMOre napisał:

Tym bardziej, ze Simon i Betty byli jakimiś naukowcami (Było gdzieś wspomniane kim byli dokładnie?)

Których nikt nie brał na poważnie! Dla przypomnienia:

Spoiler:

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130830221334/adventuretimewithfinnandjake/images/c/c1/Simon_before_the_war.png

"Silly man return from expedition with a marginally exciting discovery"

Kannotekina napisał:

Nie napisałbyś książki o koparce nie znając się na nich, bo żadne wydawnictwo nie chciałoby jej wydrukować.

Założyłbym własne wydawnictwo i wydał moją wspaniałą książkę o koparkach! I hajs...! No nie zgadzałby się, bo więcej bym wydał na rozkręcenie tego interesu niż zarobił na sprzedaży... D :

Ostatnio edytowany przez Ursusus (2014-02-25 16:47:55)

Offline

 

#119 2014-02-25 17:25:43

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Betty

BMOre napisał:

Było gdzieś wspomniane kim byli dokładnie?

Simon był antykwariuszem i specjalistą w zakresie wiedzy o starożytnych artefaktach.
O Betty wiadomo tylko tyle że nosiła frak :I


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#120 2014-02-25 17:48:48

BMOre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 58
Punktów :   

Re: Betty

A, czyli coś mi się ubzdurało. A Ursususie- Nic dziwnego, że ludzie mieli go za dziwaka! Znalazł "Enchiridion" i pewnie mówil, że jest magiczny (w artykule jest jeszcze coś o kryształach, ale przez te bazgroly nie widzę :|).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.24hcommando.pun.pl www.lubwis.pun.pl www.sielczanie.pun.pl www.narutohokage.pun.pl www.nowytemat.pun.pl