Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2013-09-17 23:23:25

paczacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 105
Punktów :   

Re: The Vault

Spoiler:

Plazmus napisał:

Dobra to już ostatnie moje zalogowanie xD A co jeśli PB jest Matką Finna?  xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Damn, przestań i tak mam już zrytą psychikę po tym odcinku! :D On otworzył tyle nowych ścieżek że teraz dosłownie prawie każda opcja jest możliwa! Skoro wiemy że Balonowa nie jest tą "dziewiętnastka" to jest jakieś prawdopodobieństwo tego o czym mówisz xD Ale no jakim trollem trzeba być, żeby zrobić  coś tak rozpracowanego? Pen chce nam wszystkim wyczyścić mózgi xD przeraża mnie to że Finn jest... BYŁ Shoko, bo nie jest do niej specjalnie podobny charakterem, a to że zna Pb tyle czasu... wow o.o A co teraz zrobi Marcy? Gdzie Simon? Jak się przyjrzycie, to Lodowe Królestwo nie zostało jeszcze założone więc.. jest jeszcze wtedy przy zmysłach!
no i....
RADIOACTIVE RIVER!
Geez, co za odcinek!


That sounds bombastic, honey!

Offline

 

#32 2013-09-18 01:24:32

inu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: The Vault

Plazmus napisał:

Edit:

Spoiler:

Dobra to już ostatnie moje zalogowanie xD A co jeśli PB jest Matką Finna?  xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

PB nie jest matką fina tego mogę być pewien... tego jednego

Spoiler:

ciekawe jest to że fin był "różową masą"...  może z tego powstać ciekawy wątek...
Na dodatek odcinek dzieje się zanim Wyrosło drzewo w którym Król Zły był uwięziony.
Pan miętówka jak się okazuje też jest całkiem stary.
Odcinek trochę zamieszał... trzeba go jeszcze parę razy zobaczyć... 

Offline

 

#33 2013-09-18 18:03:18

paczacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 105
Punktów :   

Re: The Vault

inu napisał:

PB nie jest matką fina tego mogę być pewien...

Skąd ta pewność? Na dłuższą metę teraz wszystko jest możliwe... :l


That sounds bombastic, honey!

Offline

 

#34 2013-09-18 18:11:37

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: The Vault

paczacz napisał:

inu napisał:

PB nie jest matką fina tego mogę być pewien...

Skąd ta pewność? Na dłuższą metę teraz wszystko jest możliwe... :l

W sumie mogło być tak, że sklonowała go z jakiegoś DNA ze szkieletu znalezionego w opuszczonej krypcie/schronie. Potem zostawiła w tych górach, żeby wychowały go wilki i wyrósł na największego przesku*wiela w Ooo.

Offline

 

#35 2013-09-18 18:14:34

paczacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 105
Punktów :   

Re: The Vault

ej teraz zaczęłam się zastanawiać...

Spoiler:

czy ten gość z wanny Bath Boy.. on był człowiekiem? ._.

Ostatnio edytowany przez paczacz (2013-09-18 18:17:01)


That sounds bombastic, honey!

Offline

 

#36 2013-09-18 18:53:54

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: The Vault

paczacz napisał:

ej teraz zaczęłam się zastanawiać...

Spoiler:

czy ten gość z wanny Bath Boy.. on był człowiekiem? ._.

W sumie nie mamy jak tego potwierdzić, ale też mam wrażenie, że jest człowiekiem. Jakby nie patrzeć, ktoś z rasy ludzkiej, oprócz Simona, musiał przeżyć MW.


Yay Beemo!

Offline

 

#37 2013-09-18 20:34:25

paczacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 105
Punktów :   

Re: The Vault

Spoiler:

Packu, zwracam się do Ciebie, jako że jak mniemam jesteś Bubbelinowcem. Przeglądając tumblr'a oraz inne internety zauważyłam że po Vault mnóstwo osób zaczęło shippować Pb i Shoko. A Shoko jest Finnem i... nie ważne w każdym razie jestem ciekawa co ty myślisz o tym shippingu, bo ja czytałam nawet teorie, że Marcy zazdrosna o Shoko zbudowała na niej domek na drzewie który później był Finna i Jake'a oraz że generalnie o to był ich ten wielki spór :l całkiem ciekawe, hm?


That sounds bombastic, honey!

Offline

 

#38 2013-09-18 23:49:19

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: The Vault

paczacz napisał:

Spoiler:

Packu, zwracam się do Ciebie, jako że jak mniemam jesteś Bubbelinowcem. Przeglądając tumblr'a oraz inne internety zauważyłam że po Vault mnóstwo osób zaczęło shippować Pb i Shoko. A Shoko jest Finnem i... nie ważne w każdym razie jestem ciekawa co ty myślisz o tym shippingu, bo ja czytałam nawet teorie, że Marcy zazdrosna o Shoko zbudowała na niej domek na drzewie który później był Finna i Jake'a oraz że generalnie o to był ich ten wielki spór :l całkiem ciekawe, hm?

Jestem ci ja Bubblelinowcem z krwi i kości! Ciesze się że mi to mówisz, wcześniej o tym nie słyszałem a to całkiem ciekawe teorie. Ta teoria z Marcy i domkiem na drzewie jest naprawdę intrygująca i trzyma się kupy. Masz może link do źródła? Chętnie bym o tym poczytał.

Jednakowoż sam shipp Shoko x PB jakoś mi nie pasuje. Dużo bardziej pasowałby mi Shoko x Finn :P


Yay Beemo!

Offline

 

#39 2013-09-19 23:59:40

 Katasza

Moderator

Call me!
Skąd: Las
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: The Vault

Spoiler:

Hmm dlaczego alternatywne wcielenia Finna (Finn The Human, Puhoy) oraz poprzednie wcielenie (The Vault) miały ten sam uszczerbek? :x


"I think I've reached that point, where giving up and going on,
are both the same dead end to me, are both the same old song"

Offline

 

#40 2013-09-20 00:45:42

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: The Vault

Mnie bardziej zastanawia, kiedy aktualny Finn tego uszczerbku dozna :xx


Yay Beemo!

Offline

 

#41 2013-09-20 19:02:37

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: The Vault

Zgadzam się z Pacuszkiem, to kiedy Finn straci ramię jest tylko kwestią czasu, ale z tego co wiem (z anime "Steins Gate", bardzo zaufane źródło xD) jest mała szansa, że motyw, który się powtarza w alternatywnych liniach czasowych nie będzie w kilku z nich występował, także Finn może mieć do końca życia całą rękę, ale raczej twórcy chcieli nam zasugerować, że jednak będzie latał z blaszanym członkiem :D

Offline

 

#42 2013-09-21 12:49:53

inu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: The Vault

Ursusus napisał:

paczacz napisał:

inu napisał:

PB nie jest matką fina tego mogę być pewien...

Skąd ta pewność? Na dłuższą metę teraz wszystko jest możliwe... :l

W sumie mogło być tak, że sklonowała go z jakiegoś DNA ze szkieletu znalezionego w opuszczonej krypcie/schronie. Potem zostawiła w tych górach, żeby wychowały go wilki i wyrósł na największego przesku*wiela w Ooo.

W Goliad KB żeby stworzyć Sztormo używa włosa fina, jeśli sama stworzyła fina nie potrzebowała by jego dna,
bo by już je miała.
Choć stworzenie go za pomocą nauki jest bardziej prawdopodobne niż że jest jego naturalną matką,
Fin nie jest do niej podobny z charakteru ani wyglądu i żywił do niej mało matczyne uczucie miłości...

Offline

 

#43 2013-09-21 12:53:20

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: The Vault

Ale po co szukać źródła DNA, które już dawno poszło w zapomnienie, jak można wyrwać włos i tyle ;)

Offline

 

#44 2013-09-21 14:23:50

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: The Vault

inu napisał:

W Goliad KB żeby stworzyć Sztormo używa włosa fina, jeśli sama stworzyła fina nie potrzebowała by jego dna,
bo by już je miała.

Nie jego tylko jakiegoś randomowego szkieletu.

inu napisał:

Choć stworzenie go za pomocą nauki jest bardziej prawdopodobne niż że jest jego naturalną matką,
Fin nie jest do niej podobny z charakteru ani wyglądu i żywił do niej mało matczyne uczucie miłości...

Gdy Margaret i Joshua znaleźli go porzuconego/zgubionego w górach był niemowlakiem. Nie miałby prawa jej pamiętać.
Poza tym, ona by go nie urodziła w sensu stricto tylko raczej... Wyhodowała?

Ostatnio edytowany przez Ursusus (2013-09-21 14:26:05)

Offline

 

#45 2013-09-22 00:32:11

inu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: The Vault

Ursusus napisał:

inu napisał:

W Goliad KB żeby stworzyć Sztormo używa włosa fina, jeśli sama stworzyła fina nie potrzebowała by jego dna,
bo by już je miała.

Nie jego tylko jakiegoś randomowego szkieletu.

Nie, użyte zostało bohaterskie DNA z włosa fina. Jest to wyraźnie powiedziane i pokazane.

Ursusus napisał:

inu napisał:

Choć stworzenie go za pomocą nauki jest bardziej prawdopodobne niż że jest jego naturalną matką,
Fin nie jest do niej podobny z charakteru ani wyglądu i żywił do niej mało matczyne uczucie miłości...

Gdy Margaret i Joshua znaleźli go porzuconego/zgubionego w górach był niemowlakiem. Nie miałby prawa jej pamiętać.
Poza tym, ona by go nie urodziła w sensu stricto tylko raczej... Wyhodowała?

O to właśnie mi chodził, że skłaniam się ku twierdzeniu że został stworzony inaczej niż naturalne poczęcie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshinobifighterz.pun.pl www.liga2009mro.pun.pl www.snajper.pun.pl www.lorien.pun.pl www.2sp.pun.pl