Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!


#1 2013-08-07 00:55:13

 Branoc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 41
Punktów :   

Pora na dzień dobry.

Dzień dobry, w takim razie.
Trafiłam tu z Filmwebu, a AT oglądam właściwie od niedawna. Jak do tej pory obejrzałam tylko kilkanaście przypadkowych odcinków na CN, do tego czytałam trochę o serialu w internecie. I widzę, że jest on "ucieleśnieniem" tego, co cenię w serialach animowanych. :D
Zainstalowałam się tutaj prawdopodobnie dlatego, że jest późno i mam niedobór forów internetowych, ale też mam nadzieję, że będę się tutaj jakoś udzielać. Przypuszczam, że dopiero za około dwa miesiące zacznę oglądać wszystko od początku, więc jakieś konkretne dyskusje o fabule raczej nie ze mną, tymczasowo. :)

Offline

 

#2 2013-08-07 09:02:20

 FinnTheHuman

Użytkownik

Skąd: wahadłowiec Ishimura
Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 288
Punktów :   

Re: Pora na dzień dobry.

Cześć! Wiesz, lepiej oglądaj odcinki na tej stronie: http://mrbiune.blogspot.com/
CartoonNetwork czasem miesza odcinki z trzeciego i pierwszego sezonu, a tu masz wszystkie odcinki uporządkowane.

Ostatnio edytowany przez FinnTheHuman (2013-08-07 09:03:41)


"Jaaames Baxter!"- James Baxter

Offline

 

#3 2013-08-07 18:03:43

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Pora na dzień dobry.

Witaj! Zawsze możesz znaleźć linki do odcinków na forum, ale zdaje się że tutaj mamy tylko do od 5 sezonu. Jakbyś chciała również wcześniejsze to daj znać, chętnie ci pokażę gdzie je znaleźć!


Yay Beemo!

Offline

 

#4 2013-08-07 22:07:52

 Branoc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pora na dzień dobry.

Wielkie dzięki za link, skorzystam jak w końcu będę miała żywszy internet. Mam świadomość tego, że CN puszcza odcinki dość przypadkowo. Jednak na razie to jedyne źródło, z którego mogę oglądać.
Jak będę potrzebować jakiegoś odcinka, to na pewno zapytam. :D

Offline

 

#5 2013-08-08 02:02:20

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Pora na dzień dobry.

Zazwyczaj na stronach typu thepiratebay można ściągnąć gotowe sezony w jednym torrencie. Jedynie jakość może nie być najlepsza, ale jeżeli komuś nie zależy na full HD to może spokojnie stamtąd brać (oczywiście mówię tu o starszych sezonach, bo świeże odcinki można znaleźć w 1080+p)


Yay Beemo!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rani.pun.pl www.narutohokage.pun.pl www.sielczanie.pun.pl www.24hcommando.pun.pl www.nowytemat.pun.pl