#1 2013-04-26 16:31:52

 oczko12

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 4
Punktów :   

Cześć, siema, elo, joł, witam, hejka ;)

Cześśść jam przybyłem z Filmwebu

Wreszcie ktoś założył stronkę (forum) dla fanów AT mam nadzieję i chciałbym że by te forum nie wygasło tylko się rozwijało pod każdym względem ;) Dzięki Ci Kannotekina <3. Swoją przygodę z AT zacząłem niedawno więc nie będę się na razie za bardzo udzielał w dyskusjach , odc oglądałem ale nie jeden po drugim przez co mam straszne, luki lecz postaram się to nadgonić przy pierwszej lepszej okazji . Lubię ta kreskówkę ze względu na to że nie jest tak banalna i bez sensu jak inne które są niekiedy naprawdę denerwujące, no i jest zabawna można się przy niej nieżlę uśmiać :D spoko tez jest motyw postapokaliptyczny przez który praktycznie nie mogę się oderwać od tej kreskówki. Oglądam również przeróżne anime takie jak: Naruto, One Piece,
Death note.

To by było chyba na tyle jeżeli ma ktoś jakieś pytania postaram się w miarę moich możliwości odpowiedzieć ;]

PrzedPokój.

Offline

 

#2 2013-04-26 16:34:05

 Katasza

Moderator

Call me!
Skąd: Las
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Cześć, siema, elo, joł, witam, hejka ;)

Witaj, miłego "forumowania".


"I think I've reached that point, where giving up and going on,
are both the same dead end to me, are both the same old song"

Offline

 

#3 2013-04-26 17:00:44

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Cześć, siema, elo, joł, witam, hejka ;)

One Piece! Słyszę o tym dużo już od dłuższego czasu, ale kiedy w końcu postanowiłam sprawdzić tą kreskówkę i zobaczyłam że ma chyba z 15 sezonów (serio, jak nie lepiej), postanowiłam wstrzymać się z oglądaniem do lata aż będę miała trochę więcej czasu.

Witamy na forum! Mam nadzieję że w przeciwieństwie do mnie i powyższej kreskówki, ty nadrobisz zaległości z Adventure Time bardzo szybko i zaczniesz udzielać się w dyskusjach :I


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#4 2013-04-27 21:51:21

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Cześć, siema, elo, joł, witam, hejka ;)

Witaj na forum :P Jak to ładnie ujęła Katasza: miłego forumowania!


Yay Beemo!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sielczanie.pun.pl www.lubwis.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.rani.pun.pl www.24hcommando.pun.pl