Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!


#16 2013-11-05 15:53:37

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Play Date

Spoiler:

Wow. nie będę się rozpisywał o moich wrażeniach, bo to bez sensu, chyba każdy miał taką reakcję jak ja. Albo nie, dostałem fabułowego orgazmu, także. Btw Prekognizowałem motyw cliffhangera, albo ukrytej treści, rozwoju odcinka, zresztą wystarczy zobaczyć mój poprzedni post.Kontynuacja tego odcinka zwie się "The Pit" i Finn z pomocą Panny Jednorożek będzie próbował uwolnić Jake'a z lochu/dziury/otchłani z wymiaru demona. Ogólnie NAJLEPSZYM rozwiązaniem będzie plotka/teoria, którą zobaczyłem na TLoO, czyli Joshua będzie uwięziony w tym samym miejscu, lub przyjdzie z pomocą J&F, w końcu tylko on potrafi wymówić to zaklecie, które odsyła demona.

Offline

 

#17 2013-11-07 23:10:46

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Play Date

Wiem że ostatnio mnie nie ma; ani tu, ani nigdzie w internecie. Ale po tym odcinku rzuciło mi się na myśl coś czego nie mogłam przemilczeć:

Spoiler:

Jak się okazuje Simon potrafi czytać w języku demonów (który jest wydaje mi się że po prostu łaciną). Jak dla mnie nie może ten fakt przeminąć niezauważony i musi mieć jakiś związek z tym, że widocznie w przeszłości szukał razem z małą Marceliną jej ojca lub miał jakikolwiek inny związek z Nocosferą. Lub (tak jak jest to obecne w moim prywatnym headcanonie) "kumplował" się kiedyś z samym Hunsonem.

Bądź co bądź, nie wiem co oznacza znajomość Simona języków, ale sama myśl że oznacza COKOLWIEK napełnia mnie osobiście fanowskim podnieceniem.


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#18 2013-11-11 20:26:20

 FinnTheHuman

Użytkownik

Skąd: wahadłowiec Ishimura
Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 288
Punktów :   

Re: Play Date


"Jaaames Baxter!"- James Baxter

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zipp.pun.pl www.samurajowie.pun.pl www.psteam.pun.pl www.sheisvamp.pun.pl www.poke-serwis.pun.pl