#1 2014-10-27 22:32:55

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

FORUM UMARŁO ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

Jak wszyscy widzicie, forum jest martwe. Puste, bez aktywności. Więc kieruję ten post dla nowych użytkowników - nie rejestrujcie się tutaj, bo nie ma sensu. Nikt tu już nie pisze, a są inne fora internetowe na temat Adventure Time/Pory na Przygodę. Na przykład - Polski Bastion Pory na Przygodę:
http://polskibastion.pl/index.php
Młode, popularne forum. Masa wspaniałych użytkowników. Idealne miejsce do dyskusji.
Also, to nie jest reklama.

Offline

 

#2 2014-12-13 00:17:40

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: FORUM UMARŁO ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

Nie wchodźcie tam. Sama niewykształcona i niekulturalna dzieciarnia.


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#3 2015-04-15 20:22:17

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: FORUM UMARŁO ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

Crawler napisał:

Nie wchodźcie tam. Sama niewykształcona i niekulturalna dzieciarnia.

Twoja stara.

Offline

 

#4 2015-04-20 17:28:28

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: FORUM UMARŁO ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

Zaprezentowałeś przykład tamtejszego poziomu ;)


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#5 2015-04-20 19:45:10

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: FORUM UMARŁO ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

Przepraszam uniżenie jaśnie pana, ale nie każdy na świecie ma belkę (bo kij to zdecydowanie za mało jak na taki poziom bucówy jak u ciebie) w dupie i nie jest w stanie znieść że inni ludzie mogą myśleć i zachowywać się inaczej niż wielkopaństwo sobie życzy. Rozumiem jednak że nie wypada wam się krzyżować z pospólstwem, więc uniżenie waści proszę odpierdolić się od nas, bo chuj nas waści zdanie na nasz temat obchodzi.

Offline

 

#6 2015-04-20 23:17:05

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: FORUM UMARŁO ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

A jednak ciągle to wy tutaj wchodzicie, a nie ja do was... :)


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#7 2015-04-23 18:58:35

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: FORUM UMARŁO ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

Ojej... Rzeczywiście. Ale ze mnie jebany hipokryta! D : Jak mogę wchodzić, chociażby z sentymentu, na to forum do którego osobiście nic nie wam, nie bawię się w czarny PR, obrażając użytkowników konkurencyjnego forum, ani nie wspominam większości użytkowników jako bandy buców i zarozumiałych ciuli.
Cóż chyba musisz mnie zbanować żebym już tu więcej nie wchodził. A nie... Zaraz, przecież nie jesteś tu adminem, ani modem... I tak trochę chuj cię powinno obchodzić czy tu wchodzę czy nie. Ale co ja tam wiem... Przecież jestem niewykształconym i niekulturalnym dzieciakiem z Bastionu :C

Offline

 

#8 2015-06-19 12:18:30

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: FORUM UMARŁO ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

To forum jest takie słabe, że będę tutaj wchodził i pisał, że jest słabe! Wcale nie jestem frustratem!


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#9 2015-11-29 01:36:37

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: FORUM UMARŁO ŚMIERCIĄ NATURALNĄ

Zmieniam zdanie i zwracam honor Crawlerowi. Zauważyłem to dopiero po mojej długiej absencji. Cała ta społeczność - uzależnieni od internetu, niedojrzali i agresywni użytkownicy, którzy nie potrafią wytrzymać minuty bez żałosnego humoru i robienia cyrków. Niskiej rangi użytkownicy stawiający żądania administracji. Wyzwiska, obrażanie. Brak konsekwencji i granie faworytów wśród administracji. Żadnej kary wobec winnych. Offtopic wypełniający forum i czat - tematy Adventure Time dawno zapomniane. Kompletny chaos i irytacja. Zawiodłem się.

O wiele bardziej za to polecam http://polskibastion.com.pl/

Ostatnio edytowany przez Plazmus (2015-11-29 01:37:55)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mototeamlct.pun.pl www.zlotdbskpolska.pun.pl www.counter-strike16.pun.pl www.hardcore1998.pun.pl www.forumowisko.pun.pl