Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2013-10-06 18:43:08

 Katasza

Moderator

Call me!
Skąd: Las
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Bravest warriors

17 października premiera drugiego sezonu.


"I think I've reached that point, where giving up and going on,
are both the same dead end to me, are both the same old song"

Offline

 

#17 2014-03-18 17:55:07

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Bravest warriors

No nieźle...
Tak właściwie to dopiero wczoraj nadrobiłem serię. Oglądałem tylko pełnoprawne epizody, nie mini odcinki.
Ale mogę zaryzykować stwierdzenie, że gdyby tej kreskówce dali tyle uwagi, ile przy AT, to byłaby zwyczajnie lepsza od niej. I jestem pewien, że jest to po części wynik tego, że twórcy nie muszą się bać cenzury, bo do serialu idzie 100% scenariusza. Kreska jest bardzo podobna do AT, choć się odrobinę różni i powiem, że inaczej bym sobie tego nie wyobraził. Ta charakterystyczna kreska jest właściwie tak uniwersalna, że równie dobrze można byłoby zrobić z nią serial dla 4 letnich dziewczynek, jak i typowe falloutowe post apo dla "dużych dzieci".
Epickość dopełnia jeszcze humor dorównujący najśmieszniejszym odcinkom RS. Prędkość akcji, świetna fabuła. No i całkiem zaawansowane wątki miłosne :o
Te zwroty akcji i tajemnicze momenty dorównujące Gravity Falls

Spoiler:


Sam wątek Emotion Lorda. Najbardziej zagadkowe były momenty krótko przed i po wybuchu Wankershima.
Wątek Plum, i tego gostka co łazi za bohaterami i notuje. Wątek konia co widział wieczność oraz See-Through Zone, Courageous Battlers i najdziwniejszego z nich - Ojca Beth

Polecam.

Ostatnio edytowany przez Plazmus (2014-03-18 17:56:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dobra-tv.pun.pl www.pokemon-fly.pun.pl www.naruto-country.pun.pl www.hogwartwars.pun.pl www.eti.pun.pl