Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2014-03-03 22:49:55

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Bad Timing

Zgadzam się, gryzie mnie to od jakiegoś czasu. Równie dobrze mogliby wyrzucić Finna i Jake'a lub zastąpić je kompletnie nowymi postaciami i nie byłoby różnicy. Smutno.


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#32 2014-03-04 09:24:19

Darionizer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-26
Posty: 98
Punktów :   

Re: Bad Timing

Spoiler:

Jestem już po odcinku i muszę powiedzieć że nie sądziłem iż LSP doczeka się lepszego odcinka niż Betty. Tak. Bad Timing podobał mi się bardziej. Cały wątek wykonany z pomysłem, rozpoczęty i doprowadzony do końca z rozmysłem. To dość ważne, bo nie czułem jakbym ścigał się z czasem jak to było w przypadku Betty. Akcja rozkręcała się powoli by eskalować pod koniec. W moim mniemaniu LSP była strasznie nudną postacią, teraz ją troszkę ubarwili. Super. Masa śmiesznych sytuacji. coś pięknego. A. No tak. Jeszcze kwestia Finna i Jake'a. Nie odczułem ich braku w tym epizodzie, w "Betty" już tak, ale nie tutaj. Wydaję mi się że gdyby się pojawili, cały klimat odcinka byłby zrujnowany.

Offline

 

#33 2014-03-04 09:56:14

Potato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Bad Timing

Spoiler:


http://s1.postimg.org/o76elufnz/zappa_w_at.png
http://3.bp.blogspot.com/-p3WDsUvu0-8/UZqrJUbsp3I/AAAAAAAAAMY/7WYbPfUrktM/s1600/Frank_Zappa-Apostrophe-Frontal.jpg
Szacunek dla twórców AT +9000

Offline

 

#34 2014-03-04 17:45:35

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: Bad Timing

Spoiler:

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego cały odcinek został przycięty do rozmiarów tego cholernego kółka na środku ekranu? Oszczędzają na animacji czy co? Nie można się przez to skupić na fabule odcinka.

Poza tym czy oni wszyscy jakiegoś autyzmu dostali w tym serialu?
Jake mówi Różowej Labadziarze o tym że Ice King za pomocą magii sprowadził swoją dupę z 1000 letniej przeszłości do Ooo. Pierwszym czego bym się wtedy spodziewał po Peebles byłoby wydarcie mordy na całe CK: "He did what?!" Coś w tym stylu...
Zamiast tego mieliśmy: #Yolo Zamknij morde, Jake. Mój wynalazek jest ważniejszy. #Swag

Offline

 

#35 2014-03-04 18:10:00

BMOre

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 58
Punktów :   

Re: Bad Timing

Ursususie, nie umiem tego wytłumaczyć, ale to kółko mogło pokazywać teraźniejszy stan wydarzeń. Zauważ, że po tym, jak LSP wsadziła kolegę do kuli, ten pojawił się w tej "ramce" razem z tymi małymi stworzonkami (chociaż mogło mi się wydawać, albo nie mialo to znaczenia) Ale fakt, irytowało mocno.

Offline

 

#36 2014-03-04 18:56:23

 Ejbiak

Użytkownik

Skąd: Oddworld
Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Bad Timing

Spoiler:

Po lambadziarze to można by było się spodziewać tego że, gdyby nawet usłyszała historię Marceliny to by uznała "A co mnie to obchodzi"


Spoczywaj w pokoju Mathematicalu [*]

Offline

 

#37 2014-03-05 16:20:10

Darionizer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-26
Posty: 98
Punktów :   

Re: Bad Timing

Spoiler:

Naturalnie zabieg ograniczenia pola widzenia (irytujący) miał zapewne swoje zastosowanie i nie był przypadkowy. Odniosłem wrażenie że widz (czyli my) został umiejscowiony w tej rzeczywistości w której wylądowała niebieska grudka. Co za tym idzie, tak jakbyśmy oglądali wydarzenia przez tę czasową kulę.

Offline

 

#38 2014-03-05 17:21:05

 FinnTheHuman

Użytkownik

Skąd: wahadłowiec Ishimura
Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 288
Punktów :   

Re: Bad Timing


"Jaaames Baxter!"- James Baxter

Offline

 

#39 2014-03-07 22:08:41

 Kawka

Użytkownik

Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 184
Punktów :   

Re: Bad Timing

Spoiler:

Odcinek na poziomie. Finn i Jake nie grali pierwszych skrzypiec, ale przynajmniej nie zawadzali-pokazywali się tak długo, na ile byli  przydatni. Akcja jest spójna, przemyślana, wszystko ma uzasadnienie. W porównaniu z chaotyczną Betty, gdzie zanim zorientujesz się co właśnie się stało, kończy się odcinek, Bad Timig wypada o wiele lepiej.
Hipoteza Daronizera dotycząca tej "bańki" przez którą widzimy wydarzenia brzmi sensownie. (Co nie zmienia tego, że te małe słodkie stworki dookoła trochę mnie rozpraszały).


"Suckin' at something is the first step in being sort good at something" -Jake

Offline

 

#40 2014-03-08 10:09:14

 Dedal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-22
Posty: 35
Punktów :   

Re: Bad Timing

Mnie się podobała Randka Peebs z Flaszką;]


"Twoja jest ziemia i wszystko, co na niej
  i co - najważniejsze - synu mój - będziesz Człowiekiem."
                                                                        - Rudyard Kipling

Offline

 

#41 2014-03-08 10:59:13

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Bad Timing

A mnie właśnie nie. Widać, że próbowali pokazać jej ludzką stronę, że ma uczucia, zmartwienia i też potrzebuje "odpoczynku", ale wyglądało to IMO sztucznie i wymuszono.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwartwars.pun.pl www.dobra-tv.pun.pl www.eti.pun.pl www.pokemon-fly.pun.pl www.naruto-country.pun.pl