Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!


  • Index
  •  » Inne seriale
  •  » Najbardziej tragiczna postać w kreskówce/serialu (oprócz IK)

#1 2014-01-31 17:44:56

 Ejbiak

Użytkownik

Skąd: Oddworld
Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Najbardziej tragiczna postać w kreskówce/serialu (oprócz IK)

Otóż jak wiadomo Ice King jest najbardziej tragiczną postacią w kreskówkach i serialach.
Jednakże, ciekawi mnie że ludzie mówią jest JEDNĄ z najbardziej tragicznych.
Tak, więc kto jest według was również tragiczną, a może i nawet bardziej tragiczną postacią jak IK.


Spoczywaj w pokoju Mathematicalu [*]

Offline

 

#2 2014-01-31 19:09:44

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Najbardziej tragiczna postać w kreskówce/serialu (oprócz IK)

Nie znam żadnej równie tragicznej postaci.

Offline

 

#3 2014-01-31 22:47:03

Lemongrab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 26
Punktów :   

Re: Najbardziej tragiczna postać w kreskówce/serialu (oprócz IK)

Ogólnie z Ice Kingiem żadna postać nie może się równać. Jednak na zawsze zapadł mi w pamięć jeden z odcinków Atomówek, a mianowicie "Zwariowana siostra", kiedy dziewczyny tworzą kolejną siostrę (Balę) sposobem profesora Atomusa - okazuje się jednak, że nie wszystko poszło po ich myśli i okazała się być lekko upośledzona.

Spoiler:

Na końcu odcinka Bala WYBUCHA po uratowaniu dziewczyn :( Odcinek kończy się płaczem narratora i słowami, że "po raz pierwszy i niestety ostatni zło i występek musiało ustąpić przed Atomową siłą Bali." Zawsze przerażała mnie ta końcówka. Nawet z dzisiejszej perspektywy wydaje mi się strasznie smutna, jak na ówczesne standardy CNu

Ostatnio edytowany przez Lemongrab (2014-01-31 22:47:29)


ONE MILLION YEARS DUNGEON NO TRIAL!

Offline

 

#4 2014-02-01 11:29:29

 Ejbiak

Użytkownik

Skąd: Oddworld
Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Najbardziej tragiczna postać w kreskówce/serialu (oprócz IK)

Niektórzy, uważają że Luna z MLP jest smutną postacią. Przyznaje że ma smutną historię (została wypędzona na księżyc na 1000 lat oddzielona od swojej siostry i przez te lata była samotna) jednak, po tych tysiącach lat miała prawo znowu żyć normalnie i co najważniejsze - ze swoją siostrą. Za to IK po tych 1000 lat dalej jest nieszczęśliwy (chociaż obecnie jego sytuacja jest na pewno lepsza). Ta Bala też była faktycznię tragiczną postacią. A, i jak mogliśmy zapomnieć o Lemongrabach, których historia jest również smutna.


Spoczywaj w pokoju Mathematicalu [*]

Offline

 
  • Index
  •  » Inne seriale
  •  » Najbardziej tragiczna postać w kreskówce/serialu (oprócz IK)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bucktick.pun.pl www.dominiumcienia.pun.pl www.mse.pun.pl www.navigator.pun.pl www.meskiwzrokwdamskikrok.pun.pl