#1 2014-01-30 20:24:09

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Flapjack

Wiem, że nazwa tego serialu jest dłuższa, ale nie chce mi się jej pisać. Dotychczas myślałem o tej kreskówce jako obrzydliwej próbie stworzenia czegoś fajnego, ale... zmienia się moje podejście. Widzę jaką zabawę mają twórcy podczas robienia tej kreskówki, np. podczas odgrywania roli Posejdona w Święcie Niskich Wód, nie wiem czy to był aktor, czy członek ekipy (bardziej myślę, że to drugie), ale domyślam się, że proces tworzenia tego serialu daje dużo zabawy ekipie. I o to chodzi. BTW Spoilery z czegośtam:
Puszczają nowy sezon chyba na naszym CN. Na końcu pewnego odcinka pojawił się:

Spoiler:

Chyba ojciec Flapjacka

Offline

 

#2 2014-01-31 12:14:13

Lemongrab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 26
Punktów :   

Re: Flapjack

Flapjack był moją ulubioną kreskówką z czasów pre - Adventure Time ;) Co prawda, stracił trochę swojego uroku w drugim sezonie, gdy zabrakło JG Quintela w roli scenarzysty, ale epizody trzeciego sezonu znowu zaczęły trzymać poziom. Osobiście najbardziej przypadły mi do gustu tła i ogólnie grafika - tworzyły taki niepowtarzalny, "portowy" klimat. Moją ulubioną postacią był o dziwo Knykieć. Ogólnie uważam, że to była taka kreskówka-matka AT i RS - zarówno Pen, jak i Quintel nad nią pracowali, miały też bardzo podobny humor, styl rysowania postaci itp.


ONE MILLION YEARS DUNGEON NO TRIAL!

Offline

 

#3 2014-01-31 15:00:19

 Ejbiak

Użytkownik

Skąd: Oddworld
Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Flapjack

Chowder i Flapjack byli takimi ostatnimi deskami ratunku dla starego dobrego CN, ale od kiedy pojawiło się AT i RS wszyscy o nich zapomnieli, a co szkoda bo dzięki nim, a szczególnie Flapjackowi mamy te dwa seriale.


Spoczywaj w pokoju Mathematicalu [*]

Offline

 

#4 2014-01-31 22:33:17

Lemongrab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 26
Punktów :   

Re: Flapjack

Jeszcze apropos Chowdera i Flapa strasznie mi się podobały te eksperymenty z animacją - mieliśmy zarówno live action, stop motion, jak i zwyczajną kreskę (bezkonkurencyjna jest, rzecz jana postać Słodziutkiej). Tak jak napisał Plazmus, twórcy musieli mieć niezłą zabawę podczas tych tworzenia tych kreskówek :P


ONE MILLION YEARS DUNGEON NO TRIAL!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mototeamlct.pun.pl www.pokevapor.pun.pl www.counter-strike16.pun.pl www.hardcore1998.pun.pl www.forumowisko.pun.pl