Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2013-10-27 19:12:46

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: We Fixed a Truck

Spoiler:

Pierwsza część odcinka "zajmuje się" naprawą znalezionego samochodu, było trochę nudno, ale tylko troszeczkę. Później była część z wątkiem samotności i pragnienia bycia w związku Banana Man'a, która według mnie mogli dopracować. Trochę było mi szkoda, że go zatrzymali za taki błahy powód :< Wątek PB reptilianki był bardzo ograniczony, o odkryciu tożsamości jej zamiennika dowiedzieliśmy się po 30 sekundach jego występu, także mogli nam dać coś dłuższego, albo chociażby konfrontację dwóch PB i próbę zidentyfikowania, która jest prawdziwa. Bardzo mi było szkoda też zniszczenia samochodu, nie tylko ze względu na wartość sentymentalną, ale też jest to pamiątka po cywilizacji ludzkiej; mogło się tam znaleźć nawet DNA człowieka, jeśli by ktoś próbował poszukać. Walka z jaszczurem była bardzo krótka, choć nawet efektowna, tylko jak już pisałem: szkoda samochodu.

Cameo Ice Kinga - cieszy mnie, jak już wspomniała paczacz, brak korony na głowie, a jak wiemy nawet dzień bez korony przywraca małą cząstkę jego "Simonowych" zachowań. Możliwe, że szykuje się nam odcinek, w którym Marcy będzie próbowała pomóc mu w odzyskaniu wspomnień, co będzie łatwiejsze, bo IK nie jest pod wpływem, jak myślę, od kilku tygodni. Bardzo bym się cieszył na taki scenariusz.

Edit: Odnośnie tego, że dużo osób twierdzi, iż odcinki stają się coraz nudniejsze: ...zgadzam się, ale tylko po części. Raz na jakiś czas musi się znaleźć filler, albo czysto humorzasty odcinek, w końcu chyba AT ma być głównie komedią, a właściwie taki było początkowe zamierzenie. Odcinek nie był, aż taki zły. Poza tym myślę, że to cisza przed burzą i niedługo dostaniemy wysyp mocnych odcinków niczym z początku sezonu 5.2 ;)

Ostatnio edytowany przez Plazmus (2013-10-27 19:23:29)

Offline

 

#17 2013-10-27 20:02:31

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: We Fixed a Truck

Zauważyliście, że pod prawie każdym z ostatnich odcinków znajdowała się zawsze jedna osoba, która usprawiedliwiała słabszy poziom odcinka tymi samymi słowami? A dokładnie, że "Raz na jakiś czas musi się znaleźć filler, albo czysto humorzasty odcinek, w końcu chyba AT ma być głównie komedią, a właściwie taki było początkowe zamierzenie." Po prostu wypisz wymaluj z kilku tematów z tej kategorii.

Nie, żebym się czepiał - ja tam lubię Adventure Time i nigdy nie zauważam spadku poziomu serialu, który lubię. Takie moje błogosławieństwo i przekleństwo.


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#18 2013-10-27 20:12:39

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: We Fixed a Truck

To źle czy dobrze? Bo sam już nie wiem XD Według mnie w każdym serialu zdarzają się te "gorsze" odcinki, ale w AT składają się one na małą część. A co do tego odcinka, to on wcale taki nudny nie był, AT nigdy nie spada poniżej pewnego poziomu.

Offline

 

#19 2013-10-27 21:32:38

 Kawka

Użytkownik

Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 184
Punktów :   

Re: We Fixed a Truck

Nie będę narzekać na odcinek ani mówić, że się zawiodłam, bo nie nakręcałam się przed obejrzeniem.

Spoiler:

Cały odcinek naprawiali pick-upa (prawie jak w tych programach o naprawianiu samochodów na Discovery). Autko wyszło nieźle a BMO utwierdził/-a mnie w przekonaniu, że to najsłodsza istotka w serialu ( sprytnie załatwił sprawę z bateriami). Samych reptilian było mało i za szybko się z nimi uporali. Jednak ten wątek jak dla mnie nie został skończony, bo 1) nie wiadomo jak długo Candy Kingdom rządziła jaszczurza PB 2) ilu reptilian może się gdzieś ukrywać i czy szykują jakąś akcję na skalę całego Ooo.


"Suckin' at something is the first step in being sort good at something" -Jake

Offline

 

#20 2013-10-27 23:09:30

 Lich

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 86
Punktów :   

Re: We Fixed a Truck

To jest tylko moja słaba teoria, ale może PB zbiera te wszystkie artefakty właśnie na inwazję jaszczurów ? może ona wie co się dzieje, i rozpoczyna przygotowania nic nie mówiąc o planach łuskowatych.

Spoiler:

To i tak się nie wydarzy, ale fajnie sobie pomarzyć.

Ostatnio edytowany przez Lich (2013-10-27 23:10:58)


" Stajesz się własnością, tego co posiadasz "

Offline

 

#21 2013-10-27 23:35:26

Potato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: We Fixed a Truck

Spoiler:

A skąd pewność, że PB która wyszła z kanałów też nie jest jaszczurzym klonem? Z tego co pamiętam tego już nie sprawdzili.

Offline

 

#22 2013-10-28 07:42:04

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: We Fixed a Truck

Wow... Już myślałem, że to będzie jeden z tych odcinków, które nie ingerują w ogólną fabułę, ale tak sobie myślę, kiedy czytam wasze posty...

Liczuś napisał:

To jest tylko moja słaba teoria, ale może PB zbiera te wszystkie artefakty właśnie na inwazję jaszczurów ? może ona wie co się dzieje, i rozpoczyna przygotowania nic nie mówiąc o planach łuskowatych.

Liczuś napisał:

To jest tylko moja słaba teoria

Liczuś napisał:

słaba teoria

Liczuś napisał:

słaba

Niet, to jest genialna teoria, brawo Lich. Szczerze mówiąc wolałbym walkę na dwa fronty z Ognistymi i Cytrynami, ale przedłużeniem tego wątku może rzeczywiście być walka z reptilianami. Może Reptillianie przetrwali lata pod ziemią, a teraz chcą podbić Ooo, a PB o tym wie i przy okazji uratowania Ooo będzie chciała zaawansowanej technologii, w końcu Reptilianie są rasą kosmitów wg. teorii spiskowych. Może dostaniemy nawet kolejny lot na Marsa?

Ziemnniaczek napisał:

A skąd pewność, że PB która wyszła z kanałów też nie jest jaszczurzym klonem? Z tego co pamiętam tego już nie sprawdzili.

Genialne! Sam bym oo tym nie pomyślał, a może to być nawet prawda!

Offline

 

#23 2013-11-04 18:13:58

 FinnTheHuman

Użytkownik

Skąd: wahadłowiec Ishimura
Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 288
Punktów :   

Re: We Fixed a Truck


"Jaaames Baxter!"- James Baxter

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.navigator.pun.pl www.bucktick.pun.pl www.meskiwzrokwdamskikrok.pun.pl www.mse.pun.pl www.dominiumcienia.pun.pl