#31 2013-10-05 18:03:54

 Branoc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: Dungeon Train

Plazmus napisał:

Nie dokładnie o tylko mi nazewnictwo chodziło Branoc, chciałem powiedzieć, że serialowa fabuła musiałaby trzymać się ciągle jednego wątku, a obok tego mniejszych wątków i by zmienić główny wątek potrzeba zwrotu akcji, a ta AT'owa fabuła działa dla mnie inaczej, bo typowo kreskówkowo; każdy odcinek trzyma się czegoś innego (jest dużo wyjątków), ale ma kilka wątków, które się powtarzają. Więc dla mnie wychodzi na to, że nie da się wyczerpać fabuły i AT może być bardzo długie, w przeciwieństwie co napisał kiedyś Pacuszek...

Chyba wiem co masz na myśli. Jednak, wybacz, czasem piszesz tak nieskładnie, że ciężko mi Ciebie zrozumieć.
Nie wiem po co się tak spinasz z tą fabułą i wątkami. O żadnym "wyczerpywaniu" i "głównych fabułach" nikt tu nie pisał. Mniejsza z tym.

Co do ręki, nie sądzę aby ją stracił wcześniej niż przed zakończeniem, o ile w ogóle będzie nam dane to zobaczyć. Nie zmieniają mu nawet ubrania, więc co tu rozprawiać o stracie kończyny.

Offline

 

#32 2013-10-05 18:15:13

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Dungeon Train

Pacuszek pisał o szybszym końcu AT jeśli byłyby "odcinki popychające fabułę", myślałem, że masz to na myśli. A co do ręki:

Spoiler:

to na 100% ją straci, twórcy nam to sugerują na każdym kroku, pytanie kiedy?

I używaj spoilerów, jeśli piszesz o odcinku, będzie bardziej poprawnie, jeśli ktoś sobie zaspoileruje ;)

Offline

 

#33 2013-10-05 18:33:37

 Branoc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 41
Punktów :   

Re: Dungeon Train

Tak jest, generale. Do tej pory nie sądziłam, że rozważania na temat przyszłych wydarzeń to też spoiler.

Spoiler:

Czy ja napisałam, że nie straci? Napisałam, że moim zdaniem straci ją dopiero na koniec, albo gdzieś w przyszłości, której nie zobaczymy w serialu.

Offline

 

#34 2013-10-05 22:48:23

 Lich

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 86
Punktów :   

Re: Dungeon Train

Mnie to zastanawia jedno.

Spoiler:

Czy twórcy będą w stanie ukazać odcinek w którym " chłopiec " traci rękę ? w walce, w wyniku wypadku ? ciekawe jak oni mają to zamiar zrobić, aby " nie było zbyt brutalnie, bo to bajka dla małych dzieci przecież puszczana na kanale dla dzieci.


" Stajesz się własnością, tego co posiadasz "

Offline

 

#35 2013-10-05 22:58:31

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Dungeon Train

Dopiero obejrzałem odcinek, bo wcześniej czasu nie miałem. Nawiązanie do Dungeon Crawlerów (nie mylić z naszym Crawlerem!) było perfekcyjne! Świetnie mi się oglądało.


Yay Beemo!

Offline

 

#36 2013-10-06 10:53:59

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Dungeon Train

Lich:

Spoiler:

Może w taki sam sposób jak w "Jak wytresować smoka"? Przecież było tam to ukazane całkiem nieźle, dzieci ogarną, a rodzice, czy tam CN nie będą marudzić o brutalności ;) Można pokazać też sam cień z odcinaną ręką, albo jakimś ciosem, lub po prostu nie pokazywać tego. Nadal nie wiemy w jaki sposób to się stanie, więc nie wiemy czy będzie odcinana, czy może wybuchnięta, a może Finn sam będzie chciał przeszczepu metalowego ramienia?

Co do samego odcinka, to była jakaś informacja, że jest on kocówką trylogii razem z Mystery Dungeon i Mystery Train, a tam nie było żadnego powiązania :< Rozczarowałem się dość, że to tylko trylogia z nazwy... Chyba, że twórcy dali nam jakieś sekretne powiązanie, którego w tej chwili nie widzimy?

Ostatnio edytowany przez Plazmus (2013-10-06 11:12:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-fly.pun.pl www.dobra-tv.pun.pl www.hogwartwars.pun.pl www.naruto-country.pun.pl www.biotechnologia-ajd.pun.pl