#1 2013-09-06 15:02:27

GdenerationX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 25
Punktów :   

Marcelina jest Betty

Oto najbardziej przekombinowana, niedorzeczna i nie mająca prawa do zrealizowania teoria. Nie wstępie napiszę że nie chcę by się sprawiła. Otóż w kilku filmach są dzieci diabłów. W tej teorii zakładam że Nocosfera to piekło, a Hunson to diabeł. Urodziła mu się Betty. Wychowywała się Nocosferze. Pewnego dnia uciekła bo się pokłóciła o coś z ojcem. Spotkała Simona i każdy wie jak się to skończyło. Po aferze Betty wyjechała z miasta. W pewnego dnia spacerowała po nowym mieście. Kiedy wybuchła bomba była przy sklepie z artykułami dla dzieci. Przez to zmieniła się wyglądem i zmniejszyła się do rozmiarów małej Marceliny. Resztę historii znacie.

Oto głupoty które umiem wymyśleć

Offline

 

#2 2013-09-06 20:18:50

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Marcelina jest Betty

GdenerationX napisał:

Oto najbardziej przekombinowana, niedorzeczna i nie mająca prawa do zrealizowania teoria. Nie wstępie napiszę że nie chcę by się sprawiła (...) Oto głupoty które umiem wymyśleć

W takim razie po co ją piszesz? Wiem, że forum stoi jak zamrożone, ale żeby na siłę wymyślać coś takiego to nie jest dobry pomysł :(
Ja sam mogę w takim razie zrobić topic i napisać: Finn jest synem Ice Kinga, bo obaj mają niebieskie ubrania, a gdy IK był Simonem i opiekował się twoją "Marceliną Betty" , to Finn został zahibernowany w cukierkowym układzie rozrodczym PB, gdzie został ponownie narodzony i przez to ma słabość do niej + Betty ma klona, który został PB, przez co też Marcelina i PB tak się "kochają" xD

Tak więc jaki jest morał z tej opowieści? Jak chcesz stworzyć teorię, to to zrób, ale nie umieszczaj byle czego na forum xD

Edit: Zapomniałem napisać co sądzę o tej teorii i tutaj posłużę się cytatem:

Ursusus napisał:

Prędzej uwierzę, że jest czterdzieści-razy-prababką Finna, niż w to, że jest nią Dr. Princess/Peebles/Huntress Wizard/Flame Princess/ktokolwiek z teraźniejszego Ooo! Betty od dawna nie żyję! Handlujcie z tym.

:D

Ostatnio edytowany przez Plazmus (2013-09-07 15:24:42)

Offline

 

#3 2013-09-07 23:49:43

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Marcelina jest Betty

GdenerationX napisał:

Oto najbardziej przekombinowana, niedorzeczna i nie mająca prawa do zrealizowania teoria. Nie wstępie napiszę że nie chcę by się sprawiła. Otóż w kilku filmach są dzieci diabłów. W tej teorii zakładam że Nocosfera to piekło, a Hunson to diabeł. Urodziła mu się Betty. Wychowywała się Nocosferze. Pewnego dnia uciekła bo się pokłóciła o coś z ojcem. Spotkała Simona i każdy wie jak się to skończyło. Po aferze Betty wyjechała z miasta. W pewnego dnia spacerowała po nowym mieście. Kiedy wybuchła bomba była przy sklepie z artykułami dla dzieci. Przez to zmieniła się wyglądem i zmniejszyła się do rozmiarów małej Marceliny. Resztę historii znacie.

Oto głupoty które umiem wymyśleć

http://puu.sh/4lBme.gif


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#4 2013-09-07 23:52:59

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Marcelina jest Betty

http://i.imgur.com/ksUN4XP.jpg


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#5 2013-09-08 01:07:12

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Marcelina jest Betty

http://static3.fjcdn.com/comments/NOPE.+PONIES+CAN++++THE++++FROM+MY+_2f6802543d427fcfd4f49802d2ca0958.jpeg


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#6 2013-09-15 19:11:56

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Marcelina jest Betty

Kannotekina napisał:

http://puu.sh/4lBme.gif

Jeśli już spamujecie (no prawie, bo mają sens :D) gifami w topicu (nigdy się nie spotkałem, by to robił admin :D), to mogę powiedzieć, że dzięki temu gifowi zacząłem oglądać Breaking Bad, dzięki Kannotekino! :D

Jeszcze powiem, że teoria z topicu, mimo, że już napisałem (no wysłużyłem się cytatem) jak ją odbieram, to jednak po dłuższych przemyśleniach wydaje się być możliwa, także moja żartownicza teoria, która miała być uzupełnieniem tej pierwszej :D

PS: Jest jakaś różnica we wrzucaniu gifów w [img] i [url]?

Ostatnio edytowany przez Plazmus (2013-09-15 19:13:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tdisland.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.redorium.pun.pl www.devilz-shaiya.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl