Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!


#31 2013-08-23 00:35:51

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Ice King / Simon Petrikov

Ale to jednak nie jest to samo...

Edit: SIMON MA DŁUGI NOS, SIMON MA DŁUGI NOS.

Ostatnio edytowany przez Crawler (2013-08-24 00:39:39)


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#32 2013-08-28 13:41:50

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Ice King / Simon Petrikov

Nie wiem czy ktoś już pisał coś takiego, ale zastanawia mnie co się stanie gdy Ice King zostanie "wyleczony" z pod działania korony.Osobiście myślę, że korona dawała mu długie życie, więc trwałe ściągnięcie jej może go zabić, po prostu Simon umrze ze swojego nadnaturalnego wieku :( Oczywiście nowe serce które dostał od PB może dać mu jakieś kilka godzin życia, ale ja od razu mówię, że na medycynie się nie znam absolutnie. Moim wymarzonym scenariuszem byłoby ukąszenie (xD) przez Marcelinę i zrobienie z niego wampira, właściwie to najważniejsze moce takie jak, np. latanie i długowieczność (w tym wypadku nieśmiertelność), by zatrzymał dzięki temu rozwiązaniu (cóż rozwiązanie rodem z Twilight :P). Oczywiście nie pogardziłbym kilku odcinków jak Simonowi dobre się żyje w Ooo, godzi się z każdym i np. prowadzi szkołę w Lodowym Królestwie przez kilka lat (Jakby np. wyszedł sequel, albo AT, by trwało jeszcze kilka sezonów), a później umiera, ale jak powiedział Pacuszek:

Pacuszek napisał:

Smutną? No sorry, ale ja tam raczej wyobrażam sobie szczęśliwe zakończenie :o Simon tyle się nacierpiał, żeby teraz dostać smutne zakończenie? A czy bycie Ice Kingiem samo w sobie już nie jest smutne?

I z tym się zgadzam...

Offline

 

#33 2013-08-28 13:56:11

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Ice King / Simon Petrikov

Ogółem to Marcelina powinna ugryźć każdego i wszyscy żyliby długo i szczęśliwie. :D


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#34 2013-08-28 14:10:43

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Ice King / Simon Petrikov

Myślę, że nie ma większego powodu dla którego miałaby tego nie zrobić, oprócz tego, że nieśmiertelność jest wielką wadą i zaletą samą w sobie, co każdy wie, ale dla Ice Kinga było o wiele za mało szczęśliwych chwil z tych 1043 lat i myślę, że trzeba byłoby mu to zrekompensować ;)

Offline

 

#35 2013-09-12 21:06:28

 seba_smalec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ice King / Simon Petrikov

Wie moze ktos gdzie znajdę coś takiego jak "Historia Szymona Petrikova" wiem że kiedyś to było na jutubie ale zostało usunięte niestety a chciałbym zobaczyć


Blablubliblablu

Offline

 

#36 2013-09-12 22:18:26

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Ice King / Simon Petrikov

Sebo, odsyłam cię do odcinka Holly Jolly Secrets Part II.


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonballgoku.pun.pl www.demo.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.slipknott.pun.pl www.weight-loss.pun.pl