Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!


#1 2013-08-11 16:01:52

GdenerationX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 25
Punktów :   

Welcome

Tu GdenerationX. O forum się dowiedziałem z Filmwebu. Nareszcie będę miał z kim pogadać o Adventure Time. :) Moi koledzy obejrzeli kilka odcinków u uważają ją za bajkę dla dzieci,

Offline

 

#2 2013-08-11 17:13:34

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Welcome

Witam! Powiedz im że mówi się kreskówka :0
Kiedy ja pewnego razu powiedziałam realnej koleżance o Adventure Time musiałam stoczyć z nią poważną wojnę serialową. Byłam wtedy zmuszona wymyślać najgorsze okropieństwa przeciw serii Dragon Ball, mimo że nic do niej nie mam, mało tego, w dzieciństwie oglądałam ją z przejęciem.

Anywho, życzę przyjemnego pobytu i spotkania nowych adventuretimowych przyjaciół.


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#3 2013-08-11 18:06:32

 FinnTheHuman

Użytkownik

Skąd: wahadłowiec Ishimura
Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 288
Punktów :   

Re: Welcome

Naprawdę? Tak powiedzieli? Uhh, więc nie jestem sam! Koledzy mi mówią, że Pora na przygodę jest głupie i chore (z tym akurat mieli racje :D), a sami jarają się jakimiś słabymi bajkami.

Ostatnio edytowany przez FinnTheHuman (2013-08-11 18:08:22)


"Jaaames Baxter!"- James Baxter

Offline

 

#4 2013-08-11 18:37:44

GdenerationX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 25
Punktów :   

Re: Welcome

Kannotekina napisał:

Anywho, życzę przyjemnego pobytu i spotkania nowych adventuretimowych przyjaciół.

Dziękuję za miłe przywitanie

FinnTheHuman napisał:

Koledzy mi mówią, że Pora na przygodę jest głupie i chore (z tym akurat mieli racje :D), a sami jarają się jakimiś słabymi bajkami.

Też uważam Porę na przygodę za chore ale pozytywnie.

Offline

 

#5 2013-08-18 14:45:00

 Smolar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-01
Posty: 33
Punktów :   

Re: Welcome

Mój brat nabija się ze mnie że oglądam bajki. AT to nie bajka, to kreskówka!! :D moi znajomi jakoś się ze mnie nie śmiali, ale teraz będę miała całkiem nową klasę i nie wiem jak oni na to zareagują. W dzieciństwie oglądałam w.i.t.c.h jeszcze długo po tym, gdy przestało być popularne i przezywali mnie witchowa ;_;
Ale wracając do tematu, GdenerationX, witamy serdecznie!! :)


Winter is coming..

Offline

 

#6 2013-08-18 18:09:57

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Welcome

Smolar napisał:

Mój brat nabija się ze mnie że oglądam bajki. AT to nie bajka, to kreskówka!! :D moi znajomi jakoś się ze mnie nie śmiali, ale teraz będę miała całkiem nową klasę i nie wiem jak oni na to zareagują. W dzieciństwie oglądałam w.i.t.c.h jeszcze długo po tym, gdy przestało być popularne i przezywali mnie witchowa ;_;

Jak ja używam określenia serial animowany, to nikt mi nie podskakuje ;) LOL Jestem chłopakiem, a przypomniałem sobie, że też oglądałem witch w dzieciństwie i mi się podobało xD

Offline

 

#7 2013-08-18 22:23:45

paczacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 105
Punktów :   

Re: Welcome

Nie jesteś sam, moi znajomi może nie śmieją się ze mnie, ale nie dzielą mojej pasji i uważają AT za dość płytką bajeczkę (jak możnaaaa O>O) Ale właśnie po to mamy forum, więc na nim rozmawiajmy 8-) Witam serdecznie


That sounds bombastic, honey!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bucktick.pun.pl www.navigator.pun.pl www.mse.pun.pl www.dominiumcienia.pun.pl www.pggdamibm.pun.pl