Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-08-13 01:35:08

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

AT i Niezwykłe przypadki Flapjack'a w jednym uniwersum?

Więc tak, jako, że kocham wszelakie teorie, to ostatnio przeszukiwałem internet w poszukiwaniu ich i natrafiłem na ten artykuł: http://www.smosh.com/smosh-pit/articles … nture-time
Jedyna teoria której nie znałem to właśnie ta o Flapjack'u. W skrócie chodzi o to, że przystań (tam gdzie rozgrywa się akcja Flajack'a) została stosunkowo nie naruszona przez bombę nuklearną,a cukierkowa wyspa na którą główni bohaterowie chcą się udać, to cukierkowe królestwo. Ogólnie nie lubiłem zbytnio NPF, ale odkąd zobaczyłem tą teorię jestam coraz bardziej zainteresowany.No i Pendleton Ward pracował nad oboma produkcjami.Więc piszcie co o tym myślicie :)

Offline

 

#2 2013-08-17 21:17:09

GdenerationX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 25
Punktów :   

Re: AT i Niezwykłe przypadki Flapjack'a w jednym uniwersum?

Flapjack i Finn w jednym uniwersum? Chroń Matko Bosko Częstochowsko.

Offline

 

#3 2013-08-17 22:35:47

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: AT i Niezwykłe przypadki Flapjack'a w jednym uniwersum?

GdenerationX napisał:

Flapjack i Finn w jednym uniwersum? Chroń Matko Bosko Częstochowsko.

Też nie byłbym zachwycony, gdyby okazało się to prawdą; kreskówka jest nudna, miejscami obrzydliwa i ma zgniłe kolory, ale sama teoria jest możliwa.
Miętówkowy Larry mieszkał w Cukierkowym Królestwie(Cukrowej wyspie dla ludzi w Sztormowie), jeszcze za czasów gdy PB nie urodziła się(zakładam, że różne położenia czasowe kreskówek są możliwe) gdzie nauczył się wytwarzać(?) cukierki i zrobił mapę z papierków po nich (która została zniszczona), a później wrócił do Sztormowa. Albo było tak, że PB istniała w tamtych czasach i zrobiła jego cukierkową żonę Słodziutką (co zresztą zakłada oryginalna teoria).Jeszcze zostaje wyjaśnić czemu PB nie powiedziała Finn'owi o ludziach, ale to też jest proste, a mianowicie; Chce ona manipulować Finn'em, lub też nie chce stracić darmową służbę ochronną, bo przecież natychmiast by odpłynęli w poszukiwaniu ludzi... Lub też myślała, że nie będzie martwić Finn'a bo pewnie ludzie wyginą tam.
Edit: Jeszcze jest wyobrażenie wyspy z Flapjack'a:   

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120818193819/flapjack/images/thumb/3/3b/CandiedIsland.jpg/300px-CandiedIsland.jpg

Widać tam górujący kolor różowy na nizinach(zgadza się) i niebieskie góry (mogły zostać pomylone z cukierkami) czyli bardzo podobne do Cukierkowego Królestwa...

Ostatnio edytowany przez Plazmus (2013-08-17 22:45:18)

Offline

 

#4 2013-08-17 23:01:23

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: AT i Niezwykłe przypadki Flapjack'a w jednym uniwersum?

Plazmus napisał:

Jeszcze zostaje wyjaśnić czemu PB nie powiedziała Finn'owi o ludziach[...]

Bo większość postaci z tej kreskówki można pomylić z mutantami, albo ofiarami choroby popromiennej? Oglądałem kilka odcinków na YT i coś mi się wydaje, że jeśli Finn chciałby szukać ludzi na tej platformie, czy czymś, to bardzo by się zawiódł. Serio, design tych postaci czasami jest aż przerażający.

Plazmus napisał:

[...]bo przecież natychmiast by odpłynęli w poszukiwaniu ludzi...

Przecież Finn panicznie boi się oceanu. Poza tym nie wydaje mi się, żeby znalezienie innych ludzi było dla niego tak ważne, żeby opuścił dla nich FP, Candy Kingdom i w ogóle całe Ooo.

Offline

 

#5 2013-08-17 23:06:20

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: AT i Niezwykłe przypadki Flapjack'a w jednym uniwersum?

Ursusus napisał:

Plazmus napisał:

Jeszcze zostaje wyjaśnić czemu PB nie powiedziała Finn'owi o ludziach[...]

Bo większość postaci z tej kreskówki można pomylić z mutantami, albo ofiarami choroby popromiennej? Oglądałem kilka odcinków na YT i coś mi się wydaje, że jeśli Finn chciałby szukać ludzi na tej platformie, czy czymś, to bardzo by się zawiódł. Serio, design tych postaci czasami jest aż przerażający.

Właściwie to cała kreska jest obrzydliwa, ale tutaj nie o to chodzi; gdy widzisz crossover dwóch kreskówek, to zazwyczaj jedną z nich rysują w stylu drugiej,
więc trzeba zakładać, że wyglądają normalnie.

Ostatnio edytowany przez Plazmus (2013-08-17 23:18:16)

Offline

 

#6 2013-08-18 08:25:15

 Ursusus

Użytkownik

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2013-04-27
Posty: 177
Punktów :   11 

Re: AT i Niezwykłe przypadki Flapjack'a w jednym uniwersum?

Plazmus napisał:

Właściwie to cała kreska jest obrzydliwa, ale tutaj nie o to chodzi; gdy widzisz crossover dwóch kreskówek, to zazwyczaj jedną z nich rysują w stylu drugiej, więc trzeba zakładać, że wyglądają normalnie.

Backgroundy są nawet niezłe. Całkiem post-apo... Próbuje sobie wyobrazić te postacie po przerysowaniu i... Nadal uważam, że wyglądaliby jak mutanty. No najwyżej humanoidy, jak stary fake-henchman Marceline. W końcu życie przez 1000 lat na platformie na środku oceanu musiało ich jakoś zmienić.

Offline

 

#7 2013-08-18 16:40:14

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: AT i Niezwykłe przypadki Flapjack'a w jednym uniwersum?

Ursusus napisał:

Plazmus napisał:

Właściwie to cała kreska jest obrzydliwa, ale tutaj nie o to chodzi; gdy widzisz crossover dwóch kreskówek, to zazwyczaj jedną z nich rysują w stylu drugiej, więc trzeba zakładać, że wyglądają normalnie.

Backgroundy są nawet niezłe. Całkiem post-apo... Próbuje sobie wyobrazić te postacie po przerysowaniu i... Nadal uważam, że wyglądaliby jak mutanty. No najwyżej humanoidy, jak stary fake-henchman Marceline. W końcu życie przez 1000 lat na platformie na środku oceanu musiało ich jakoś zmienić.

Tak, zmieniło, u niech stan upojenia alkoholowego zdobywają pijąc/jedząc cukierki !!! xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-arena.pun.pl www.pierwszae.pun.pl www.regatywat.pun.pl www.worldwrestlinggame.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl