#1 2013-04-15 21:49:44

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Dzińdybry.

No witam.

Żywo zainteresowałem się forum od samego początku gdyż jest to coś czego najbardziej mi brakowało w polskich internetach. "dyskusje" z filmweba (z któego dowiedziałem się o forum) odkryłem niestety dopiero niedawno więc za bardzo się tam nie poudzielałem, ale tutaj postaram pojawiać się bardziej systematycznie.

Anyway, witam raz jeszcze i życzę temu forum jak największej liczby użytkowników, bo zależy mi żeby ten pomysł wypalił ;)


Yay Beemo!

Offline

 

#2 2013-04-15 21:57:58

 Fionna

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 43
Punktów :   

Re: Dzińdybry.

Zawsze lepiej póżniej niż wcale. Dobry ;)


Empathy, empathy,
Put yourself in the place of me!

Offline

 

#3 2013-04-15 22:07:06

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Dzińdybry.

Dziękuję za te pokrzepiające słowa, które są dokładnie tym co miałam w głowie jeszcze 3 dni temu. Nigdzie w internecie nie znalazłam żadnego miejsca dla polskich fanów AT, a wszyscy zamiast coś z tym zrobić, narzekali tylko jaka to szkoda. A że w tym roku piszę maturę to, mimo że mam zerowe doświadczenie w tej branży (internetowej, nie maturalnej), akurat miałam trochę czasu żeby ruszyć ambitny tyłek z fotela obrotowego, skoro i tak się nie uczę...

Tak więc proszę bardzo! Forum! Twoje nadzieje są moimi nadziejami i również liczę na to że ten pomysł wypali.


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#4 2013-04-16 00:10:36

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Dzińdybry.

Widzę że przedmaturalna prokrastynacja nie tylko mnie dopadła, spośród osób użytkujących te forum :P

Co do forum to znalazłem wiele angielskich, w tym takie których zaplecze użytkowników jest godne podziwu, ale większość zaczętych tam wątków zostało już obgadane do cna i nie było tam miejsca dla takiego świeżaka jak ja. Dlatego tym bardziej cieszę się że tutaj zaczynam od zera.


Yay Beemo!

Offline

 

#5 2013-04-16 00:24:40

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Dzińdybry.

Wiesz, ja myślę że nie ma czegoś takiego jak obgadanie do cna, cały czas dochodzą nowe odcinki i nowe teorie. Większym problemem innych for było dla mnie że to jednak są to fora amerykańskie, to trochę co innego. Głównie mówię tu o problemie komunikacji w drugim języku.


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#6 2013-04-16 00:34:20

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Dzińdybry.

Ja właśnie z językiem problemu nie miałem (się zdaje w końcu to rozszerzonko z angola...). Gorzej z faktem że o czymkolwiek bym nie pomyślał, na forum zostało to już powiedziane 5 razy i to znacznie obszerniej. A Ameryce również dostęp do odcinków jest znacznie szybszy niż u nas, więc nie byłem za bardzo na bieżąco. Ale to już przeszłość, ciesze się że to forum może to zmienić ;)


Yay Beemo!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutohokage.pun.pl www.lubwis.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.24hcommando.pun.pl www.rani.pun.pl