Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!


#151 2014-03-04 18:48:46

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Nie powstanie polska wersja językowa, bo gry typu Munchkin są wyjątkowo trudne do tłumaczenia i zazwyczaj cały komizm gry projektuje się w innym języku od nowa. A nie oszukujmy się - kto w Polsce będzie miał jakiś zysk z tego?

Co do Nintendo, to jestem fanem. Głównie dzięki Pokemonom, Zeldzie, Mario i Kirbym. Zaś brak dobrej sytuacji w Polsce jest spowodowany ignoranctwem i brakiem zainteresowania innymi platformami niż przejedzone, Hamerykańskie giganty.
Pegasus, NES, większej różnicy nie ma, aniżeli w nazwie i grach, jakie dało się wytrzasnąć w Polsce, gdzie rzeczywiście Pegasus wygrywał, ale jest to oczywiście klon NESa, więc nie ma co porównywać, bo to to samo.

Offline

 

#152 2014-03-04 18:53:34

 Ejbiak

Użytkownik

Skąd: Oddworld
Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

FinnTheHuman napisał:

NES? Myślałem, że Pegasusy wygrywały i to mocno. A co do Nintendo i Polski: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, … utora.html
Więc to też może coś zmienić.

Kto by pomyślał że tego dożyje (przy moim zdrowiu xD)


Spoczywaj w pokoju Mathematicalu [*]

Offline

 

#153 2014-03-05 09:09:30

 FinnTheHuman

Użytkownik

Skąd: wahadłowiec Ishimura
Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 288
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Plazmus napisał:

Co do Nintendo, to jestem fanem. Głównie dzięki Pokemonom, Zeldzie, Mario i Kirbym. Zaś brak dobrej sytuacji w Polsce jest spowodowany ignoranctwem i brakiem zainteresowania innymi platformami niż przejedzone, Hamerykańskie giganty.

Ignorancja może też, ale chyba największy wpływ ma cena do możliwości.


"Jaaames Baxter!"- James Baxter

Offline

 

#154 2014-03-05 16:16:35

Darionizer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-26
Posty: 98
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Właśnie o tym mówiłem, Nintendo nawet nie musiało się tutaj zbyt promować, Pegasus i nostalgia do niego graczy była po prostu tak wielka że ludzie łyknęli by wszystko co ten koncern miał do zaoferowania. Niestety idioci z Nintendo ( Bo inaczej nie można ich nazwać z powodu zmarnowania szansy) nawet  nie wsparli u nas premiery 3DSa. I dalej nie wspierają co jest zwyczajną kpiną. Wystarczy wejść do sklepu, chociażby Media. Nie znajdziesz tam tej konsolki ani żadnej gry na nią.

Plazmusie, nieźle pojechałeś z tą ignorancją. Przykro mi ale duże konsole amerykańskich koncernów (Play Station, Xbox) są po prostu lepsze sprzętowo oraz oferują ciekawszą paletę produkcji dla europejczyka. Choć 3DS jest o wiele, wiele lepszy niż Vita i ma ogromny potencjał. Widać to chociażby po wynikach sprzedaży za granicą. 3DS jest najlepiej sprzedającą się konsolą. Co tym bardziej mnie irytuje w polityce Nintendo, wiedzą że konsola się sprzeda a jednak mają w dupie Polskę i nas olewają. Ostatnio się słyszy że planują poprawić swój wizerunek w Polsce.

Kpiną jest dla mnie że muszę kupić konsolę i gry przez serwisy internetowe. To żałosne.

Offline

 

#155 2014-03-05 16:27:05

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Tak, przesadziłem. Zwyczajnie połowa wszystkich osób, jakie znam (a szczególnie te interesujące się grami) nie ma pojęcia czym jest Nintendo, a jak już ma, to nigdy nie grało w żadną grę (prócz klonów i podróbek Mario Bros). I taki przewrażliwiony jestem, bo zwyczajnie gry z wielkiego N, może i nie są najlepsze sprzętowo, to technika, jakość i gameplay stoją najwyżej. Jedynie gnioty, jakie mozna spotkać na Nintendo, to porty gierek dla młodszych.
Tia, mimo iż sceptycznie podchodzę do Conquest i ich dystrybucji w Polsce, bo zwyczajnie nie wygląda to na dobry wybór, to mam nadzieję, że jakoś to w Polsce bedzie lepiej.

Ostatnio edytowany przez Plazmus (2014-03-05 16:27:48)

Offline

 

#156 2014-03-26 13:57:11

 dareczka109472

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Pacuszek napisał:

Ta koszulka "I love you man" jest tak wspaniała że aż mnie coś boli gdy na nią patrzę, bo pewnie szybko się do niej nie dorwę :( Chętnie bym się dorzucił do zamówienia ale niestety nie mam jeszcze wystarczająco dużo pieniąszkuf.

noo koszulka megaaa

Offline

 

#157 2014-03-28 15:21:58

 dareczka109472

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Znalazłam fajną stronkę - http://mrgugu.pl/adventure-time-cat-33.html
Są taaakie świetne bluzy z Adventure time! Już chcę kupić! aaaaa

Offline

 

#158 2014-03-31 13:11:36

PrincessAna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

O rany! ekstra :) ostatnio jak byłam na wakacjach to widziałam jedną dziewczynę w t-shircie z BMO i się zakochałam! Szkoda, ze tu nie ma takiej bluzy :(

Offline

 

#159 2014-04-01 14:34:24

 dareczka109472

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

PrincessAna napisał:

O rany! ekstra :) ostatnio jak byłam na wakacjach to widziałam jedną dziewczynę w t-shircie z BMO i się zakochałam! Szkoda, ze tu nie ma takiej bluzy :(

Czytałam u nich ba Fb że będzie jeszcze więcej wzorów - może BMO też tam będzie! =)

Offline

 

#160 2014-04-18 14:29:23

Darionizer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-26
Posty: 98
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

https://www.youtube.com/watch?v=8F23A6cSraU
Nie wiem czy już to widzieliście, ale proszę bardzo. BMO jak się patrzy. A jak coś takiego zrobić?
http://byobmo.com/

Offline

 

#161 2014-04-18 16:06:09

 Kawka

Użytkownik

Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 184
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Autor opisał powstawanie tego BMO. ->http://byobmo.com/


"Suckin' at something is the first step in being sort good at something" -Jake

Offline

 

#162 2014-04-18 20:18:01

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Tak poczytałem to, to teorytycznie proste do budowy. Raspberry Pi łączysz z ekranem, programujesz/znajdujesz w necie jakiś program do odpalania tych różnych obrazków, gifów, filmików. A reszta to tylko strona estetyczna i jesteś w domu.

Offline

 

#163 2014-06-08 23:17:20

Miuriel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Hej,
Bardzo zależy mi, by kupić mojemu chłopakowi na urodziny tę koszulkę http://www.welovefine.com/4682-bro-love … 5TRuvl_uz6 . Niestety odkąd zaczęłam się tym interesować koszulka cały czas jest wyprzedana i nie sądzę, by szybko była dostępna. Czy nie wiecie, gdzie mogę ją dostać? Wątpię, że jest jakaś drukarnia, która mogłaby mi wykonać taką, natomiast jeśli ktoś z Was taką zna, również proszę o informację. Bardzo proszę o pomoc! To dla mnie ważne ;) jeśli chodzi o kontakt, podam również mój adres e-mail: stare_opony@wp.pl

Offline

 

#164 2014-06-09 19:23:02

 Kawka

Użytkownik

Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 184
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Droga Muriel, uważam, że najlepiej byłoby napisać do welovefine z pytaniem, kiedy się pojawią, bo tego wzoru raczej nie wydrukują w drukarni. Możesz znaleźć inny wzór (lub go zrobić, jeśli możesz ty lub twój znajomy) i (jeżeli mieszkasz w powiecie chrzanowskim) zajrzeć do drukarni Optima w Balinie- znajoma ozdabiała tam koszulki i bardzo sobie chwali.
W ostateczności masz tylko inny wzór z zalinkowanego przez Ciebie sklepu.
Jeżeli chodzi o mnie, to w sprawie gadżetów z AT(choć wiele mi się podoba) wolę nie kupować w amerykańskich serwisach, bo inna waluta, daleko a co za tym idzie długi czas oczekiwania.


"Suckin' at something is the first step in being sort good at something" -Jake

Offline

 

#165 2014-06-10 12:35:52

Miuriel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gadżety z Adventure Time

Droga Kawko,

Serdecznie dziękuję za odpowiedź i porady. Napisałam wiadomość do sklepu welovefine i dostałam odpowiedź, że nie planują przywrócić koszulki do sprzedaży. Szkoda, ponieważ uparłam się akurat na ten model. Cóż, poszukam może czegoś innego.

Pozdrawiam,
Miuriel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rewalidacja.pun.pl www.yourtwillight.pun.pl www.wenzel.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl www.gsa.pun.pl