Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!


#16 2013-04-23 19:12:41

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Muzyka z Adventure Time

Tak a propos Rebbeci - czy wiadomo kto będzie tworzył piosenki do Adventure Time? Albo czy w ogóle jeszcze będą? Bo nie wyobrażam sobie żeby Marceline mogła śpiewać cokolwiek co nie wyszło spod pióra Rebbeci :P

Ostatnio edytowany przez Pacuszek (2013-04-23 19:25:09)


Yay Beemo!

Offline

 

#17 2013-04-23 21:17:06

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Muzyka z Adventure Time

Adam Muto powiedział, że mają jeszcze wielu twórców piosenek poza Rebeccą i że w Adventure Time ciągle będą pojawiać się piosenki w odcinkach, odejście Rebecci tego nie zmieni.

Ale ja myślę że po prostu próbował nas pocieszyć... Większość waszych ulubionych piosenek, ba! Większość piosenek w całej serii wyszło spod jej pióra.

Ale weźcie uspokójcie się!
Przecież Pen to jest Pen, a nie byle jaki ktokolwiek. Z pewnością jest tego świadom sytuacji i nie pozostawi jej samej sobie. Wie że przyszłą pracą muzyczną nad serialem będzie musiał nadrobić brak Rebecci piosenkami innych twórców. Jeszcze zobaczycie, na pewno usłyszymy jeszcze wiele świetnych piosenek. A może jakiś wyjątkowy twórca wybije się tak jak Rebecca? A może pokochamy go jeszcze bardziej? A on potem odejdzie bo zechce mu się własnej kreskówki, którą zatytułuje imieniem swojego brata? Kto wie?


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#18 2013-04-23 21:28:47

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Muzyka z Adventure Time

Po przeczytaniu Twojego postu nie wiem czy mam być smutny czy wesoły, więc wstawię tylko zakłopotaną emotkę: :s


Yay Beemo!

Offline

 

#19 2013-04-23 21:36:18

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Muzyka z Adventure Time

No tak. Post nie mówi jednoznacznie czy jest dobrze czy źle, nad prawdą musisz zastanowić się sam :I
Ale poważnie, ja nie wiem co teraz będzie.


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#20 2013-04-23 21:51:23

 Katasza

Moderator

Call me!
Skąd: Las
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka z Adventure Time

Teraz tylko płacz i zgrzytanie zębów :<

Swoją listę wstawię w weekend, ponieważ będę mogła zrobić to na spokojnie.


"I think I've reached that point, where giving up and going on,
are both the same dead end to me, are both the same old song"

Offline

 

#21 2013-08-25 00:00:41

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Muzyka z Adventure Time

Nadal nie wstawiłaś listy. Więc pozwól mi.

Chociaż nie do końca będzie to lista, bo jakoś nie mam ochoty na tworzenie takowej.

Z grubsza więc wymienię.
Kocham głos Klementyny, ups, Marceliny, więc bez zawahania jako ulubione wskażę jej piosenki. I'm Just Your Problem, duet z Lodowym w I Remember You czy Fry Song to majstersztyki i po prostu mogę słuchać ich bez końca.

Równie mocno polubiłem duet Marshalla i Fionny, w piosence Good Little Girl i późniejszy rap Marshalla.
Fionna ma słodki głos, a Marshall ma ten flow, który powoduje, że bardzo przyjemnie się go słucha.

Dalej będą piosenki Finna, a zwłaszcza My Best Friends in the World, które z jakiegoś powodu wyśpiewuję pod prysznicem i Baby, które jest po prostu przeuroczą pioseneczką, która przez kilka miesięcy nie chciała wylecieć mi z głowy. Ogółem kiedy usłyszę nową piosenkę to zaczynam zachowywać się jak Rigby w pewnym odcinku Regular Show...

House Hunting Song jest równie świetne, zwłaszcza kocham zdanie z "sexy vampire lady" i tygrysem. :D To w tym odcinku zakochałem się w Marcysi.

Naleśniki Jake'a są też niczego sobie, w sam raz na przyśpiewkę przy robieniu sobie śniadania.

Ogółem nie mogę powiedzieć, żeby jedna piosenka podobała mi się bardziej niż druga, mogę wyszczególnić kilka, które mnie ciągle nachodzą, ale ogółem każda trzyma wysoki poziom.

Muszę w końcu zmajstrować sobie składankę na dysku twardym, bo na razie męczę się na youtube'ach.


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#22 2013-08-25 00:21:00

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Muzyka z Adventure Time

Hmm. Również zapomniałem o tym że lista Kataszy miała się pojawić w weekend... 3 miesiąc temu.


Yay Beemo!

Offline

 

#23 2013-08-25 15:56:08

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Muzyka z Adventure Time

Zapomniałem o najważniejszym - BMO ma świetny gust muzyczny :D "No Wonder I" z odcinka Shhh! jest piękną piosenką, która idealnie wkomponowała się w odcinek. Bez zwłoki "zakupiłem" cały album zespołu LAKE. Zresztą końcowa piosenka, wykonywana przez wokalistkę tego zespołu także jest bardzo ładna, kojąca wręcz.


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#24 2013-09-06 01:55:54

Zaphirom

Użytkownik

Skąd: Grecja
Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: Muzyka z Adventure Time

1. Pierwsze miejsce: My Best Friends in the World. Fajna i całkiem chwitliwa. Po Polsku wchodzi mi bardziej do gustu, poniewasz Finn i Marcelina śpiewają razem a po Angielsku Marceline słychać jak echo.

2. Bacon Pancakes. Krótka ale też chwitliwa.

3. Remember You. I PL i ENG wersje lubię. Za każdym razem kiedy słyszę tą piosenkę czuje coś co nie mogę wyrazić słowami. Dwa ulubione osoby z Pora Na Przygodę.... jak mam tą piosenkę nie dodać do ulubionych?

4. Fry Song. Najlepsza piosenka Marceliny.

5. Gieniu, Dlaczego Zabrałeś Frytki Me? (Ice King Fry Song). Sarkastycna piosenka Króla.
-Gieniu, czy mnie jeszcze kochasz? -Khaw <3 -To pytanie retoryczne!
^ Jak mam to nie lubić?

6. Końcowa piosenka. Razem ze mną w drogę idź....

7. Pora już, Więc z nami chodź....

EDIT
Jak mogłam zapomnieć!

8. Finn i Jake nowego domu szukać chcą

Ostatnio edytowany przez Zaphirom (2013-09-08 17:10:13)


Gieniu, czy mnie jeszcze kochasz?
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/554946_430909033650118_481794339_n.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miauniverse.pun.pl www.fifa11.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.anorexialife.pun.pl www.fleszdance.pun.pl