Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-04-02 00:57:34

Damianexis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-01
Posty: 3
Punktów :   

Zakończenie serii Adventure Time w moim mniemaniu

Witam jestem nowy i natrafiłem na ten wątek forum więc po przeczytaniu wielu postów wywnioskowałem taką małą teorię na temat zakończenia całej wspaniałej serii AT. Mija wiele odcinków. Dziwne zachowanie PB nie pokoi Fina. Ona zaczęła szukać różnych artefaktów, studiuje stare księgi, ogólnie mól książkowy. Zleca dziwne zadania Finowi. Po jakimś czasie LK (lodowy król) staje się dawnym sobą. Imienia niestety nie pamiętam jedynie wiem że zaczynało się na S. A więc S nie do końca staje się sobą bo ma nieco inną karnację podobną do tej z jego kaset z filmami. Nadal nosi swoją szatę i koronę bo nic innego nie ma do założenia. Nadal ma swoje magiczne umiejętności i pamięta dosłownie wszystko co się stało na Ziemii i krainie Ooo dosłownie wszystkie momenty podczas bycia S. i LK no i jest jeszcze chudszy i nosi lepszą bieliznę :P. Chce spotkać Fina aby powiedzieć mu kim jest PB i czym jest Ooo oraz co musi zrobić aby na Ziemi czyli Ooo zapanował pokój i żeby gatunek ludzki przetrwał. PB miała by być naukowcem który w poprzedniej ,,Egzystencji" znalazł księgowidło. Chciała wskrzesić Lisza aby mieć władzę nad światem lecz nad tym nie zapanowała gdyż Lisz miał inne plany wobec Ziemi jako bóg zniszczenia i haosu. Fin i Jake nie wieżą mu i każą mu się wynosić bo go spiorą na kwaśne jabłko lecz ten pokazuje im dowody. Są to stary telewizor, budynki, technologia a nawet bomba atomowa! Ci podchodzą powoli aczkolwiek sceptycznie do jego teorii i zaczynają się zaprzyjaźniać. Idą do Marceliny gdyż wiedzą iż to jest ich jedna z najlepszych przyjaciółek. Marcelina nie może powstrzymać się od płaczu ze szczęścia na widok starego S. który ocalił jej życie i stał się dawnym sobą. Zła jak się okazuje PB o wszystkim się dowiaduje (nadal ma złe zamiary wobec całego Ooo) i przekonuje prawie wszystkie królestwa do tego aby walczyć z czworgiem przyjaciół, niestety :(. Niezależne pozostaje królestwo ognia w którym mogą znaleźć schronienie gdyż król i księżniczka ognia wiedzą że są po innej stronie. Aby zapobiec katastrofie jaką może stworzyć PB Fin staje się generałem armii królestwa ognia a Jake uczy się magii ognia. S. zaczął razem z Marceliną szukać wyjścia w całej sprawie. PB ofiaruje swe ciało w zamian za moc Lisza. Lisz zgadza się na to. Lisz rekrutuje własną armię składającej się ze słodyczan i stworzeń z innych królestw. Chmurom których też niestety :( nazwy nie pamiętam nie podoba się to więc PB aka Lisz unicestwia ich wszystkich. Inne królestwa bojąc się gniewu PB przystają na jej/jego propozycje prócz królestwa ognia. S. przekazuje Finowi swoją koronę dzięki której zyskuje niesamowite lodowe umiejętności. S. nie wiedząc że korona jest potrzebna mu do życia zaczyna szybko umierać i w ostatnich sekundach Marcelina ugryzła go w zimną szyję zamieniając go w Wampira. Niestety nie ma już swoich lodowych umiejętności lecz posiadł za to wampirze. Mieszkańcy ognistego królestwa są świetnymi kowalami więc wykuwają dla Fina potężną zbroję. Dochodzi do ostatecznego starcia między mającą przewagę liczebną armią PB a doświadczoną względem bitewnym armią Fina. Walka trwa w najlepsze lecz obie armie są sobie równe. Dochodzi do trudnego starcia 1 vs 1 między człowiekiem Finem a Opętaną królewną Balonową. Fin nie może zabić PB ze względu na sentymenty. W brutalny sposób PB wyrywa serce człowieka Fina który umiera. S. razem z Marceliną spuszczają bombę atomową na PB która wyglądem przypomina już Lisza. Świat prawie eksplodował po kolejnej bombie atomowej. Wszytko prawie umarło prócz zwierząt S. Marceliny i jej byłego chłopaka oraz Jake. Kilka lat gdy na świecie nie ma słodyczan i postaci fantastycznych prócz wymienionej trójki ta sama grupa odnajduje zakute w lodzie postacie. Jakby z przed kilku tysięcy lat lecz w nienaruszonym stanie. Nikt nie wie kim oni są. Tak kończy się moja, smutna wersja Pory na Przygodę. Co o tym sądzicie? Czy chociaż trochę z tego co napisałem mogłoby się spełnić?

Ostatnio edytowany przez Damianexis (2014-04-02 00:59:51)

Offline

 

#2 2014-04-02 12:15:23

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Zakończenie serii Adventure Time w moim mniemaniu

Ile odcinków obejrzałeś? Połowa już się jest w serialu, połowa to popularne fanowskie teorie ;P
PS Ice King to Simon.

Offline

 

#3 2014-04-02 13:08:34

 MasterSkorpius

Użytkownik

42348136
Call me!
Skąd: Zona
Zarejestrowany: 2014-01-26
Posty: 89
Punktów :   

Re: Zakończenie serii Adventure Time w moim mniemaniu

Eh te ponure, pesymistyczne wizje przyszłości... Do tworzenia takich teorii przydałoby się być na bieżąco z serialem, co nie?

Offline

 

#4 2014-04-02 15:25:12

Damianexis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zakończenie serii Adventure Time w moim mniemaniu

Oglądam to co jest na polskim CN :P

Offline

 

#5 2014-04-02 15:27:04

 MasterSkorpius

Użytkownik

42348136
Call me!
Skąd: Zona
Zarejestrowany: 2014-01-26
Posty: 89
Punktów :   

Re: Zakończenie serii Adventure Time w moim mniemaniu

Tu masz wszystkie odc.: www.polskibastion.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lost24turnieje.pun.pl www.pierwszae.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl www.worldwrestlinggame.pun.pl www.poke-arena.pun.pl