Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-01-28 13:40:42

 Dedal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-22
Posty: 35
Punktów :   

Makarony z Ooo

A teraz coś dla wielkiego kota w wesołej czapeczce. Plazmi it's for U!

Skoro jest dział na creepki to czemu nikt nie pomyślał o Adventurowych creepach?

Bądźmy szczerzy, przecież piękna kraina Ooo daje nam aż nadto "ciasta na makaron"! Licz, lochy królewny balonowej, ściany mięsa, anioły stróże no i Miętówka!

A zatem zapraszam czas na Creepypasta Time! (TYLKO CREEPYPASTA TIME! i bez głupot i offtopu jeśli łaska...)

Zachęcam do zamieszczania swoich opowiadań, ilustracji czy nawet pomysłów. A co nigdy nie wiadomo jakie spagetti wyjdzie z tego makaronu;].

Ostatnio edytowany przez Dedal (2014-01-28 13:46:50)


"Twoja jest ziemia i wszystko, co na niej
  i co - najważniejsze - synu mój - będziesz Człowiekiem."
                                                                        - Rudyard Kipling

Offline

 

#2 2014-01-28 19:21:28

 Ejbiak

Użytkownik

Skąd: Oddworld
Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Makarony z Ooo

Znalazłem pastę, ale i to bardzo słabą, więc raczej nie polecam.

Czy znasz jedną z często puszczanych na Cartoon Network bajek "Adventure Time" (Pora na przygodę)? Zapewne myślisz, że to zwykła bajka, w której młody chłopiec o imieniu Finn i jego towarzysz, Pies Jake, walczą ze złymi monstrami, ratują księżniczki, i podróżują w różne zakątki świata, a przy tym często dokuczają Lodowemu Królowi. Jednakże, jeśli dobrze znasz tą serię i nie tylko oglądasz ją w telewizji, gdy nie masz nic do roboty, to chyba wiesz o różnych ciekawostkach, jak na przykład znakach, które zgapiono z popularnych firm lub filmów, albo dziwne postacie ukryte w najmniej przypuszczalnych miejscach w kadrze. Jednak jest coś, czego warto posłuchać. Pozwólcie, że wam o tym opowiem, lecz krótko, gdyż nie mam dużo czasu.

Podczas jednego z odcinków Pory na Przygodę o nazwie The lich, który był długim specjalnym odcinkiem, W pewnym momencie Lich ukazał finowi sny. W śnie pokazywał się często ale gdy wszyscy wygłupiali się z byle powodu, Billie, którego Finn i Jake byli fanami, podczas sceny gdy się uśmiechał, można było zobaczyć w ułamku sekundy przybranie makabrycznej postaci z Licha. Nie wiadomo, co on tam robił, lecz podobno gdy twórcy filmu animowali dyskutowaną właśnie teraz scenę, jeden z animatorów gwałtownie zemdlał i spadł na szklany stół, przez co poważnie rozciął sobie ciało w wielu miejscach. Gdy zabrano go do szpitala, okazało się, że w jednej z ran na głowie spływała czarna ciecz. Co w tym dziwnego? Kiedy próbowali poważniej zbadać ranę poszkodowanego pacjenta, oczy zmieniły kolor na czarny, a zaraz po chwili zaczęły się rozpływać. Gdy zszokowani lekarze odeszli od animatora, o mało nie dostali zawału, gdy na podłodze ciecz, która skapywała z rany, przybrała kształt właśnie oto tej omawianej istoty z ułamka sekundy. Po chwili pacjent wstał na nogi i wgryzł się w jednego z lekarzy. Gdy reszta tylko zobaczyła całą sytuację, od razu uciekli z sali. Gdy już wrócili z ochroną i otworzyli drzwi, nikogo nie było. Jedyne, co było można dostrzec nowego to list.

“     Wybaczcie, że to zrobiłem, ale nie mogłem pozwolić, żeby o mnie zapomniano. Teraz możecie dokończyć mój uczynek zakończeniem odcinka. Będziecie o mnie pamiętali, a ja o was dzięki wiadomości podprogowej. Muszę istnieć, gdyż nie chcę zostać samotny na wieczność. Po obejrzeniu wszystkiego zapamiętacie mnie do końca życia, lecz nie próbujcie się mnie przyglądać pauzując mnie na ujęciu, gdyż stracę wtedy szacunek do was, a zrobić mogę nie wiecie ile.     ”
—Lich

Można się z tego dowiedzieć żebyś nie oglądał tego odcinka ponieważ wejdzie do twojego umysłu przez przekaz podprogowy. Wybaczcie, że nie ma obrazów, ale Lich mi na to nie pozwala. Możecie wpisać "CREEPY Adventure Time subliminal Message (SCARY)" albo "easter egg found in adventure time", byle byście uważali na obrazek. Nie jest straszny, ale wywołuje wewnętrzny strach jak Smile.jpg.


Spoczywaj w pokoju Mathematicalu [*]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonballgoku.pun.pl www.gimnazjumczudec.pun.pl www.demo.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.nh-team.pun.pl