Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-04-16 18:46:38

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Hunson Abadeer

Stworzyłam wątek Hunsona Abadeera, ponieważ go uwielbiam i ponieważ dawno go już nie widzieliśmy. Konkretnie od początku 4 sezonu z odcinkiem Daddy's Little Monster. Mam nadzieję że pojawi się jeszcze w 5 sezonie.

Edit: Ok, ponieważ nikt nie jest zainteresowany takim luźnym wątkiem, zadam poważne pytanie:
Czy myślicie że Hunson wie o Simonie?

Ostatnio edytowany przez Kannotekina (2013-04-17 18:03:37)


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#2 2013-04-17 22:29:24

 Fionna

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 43
Punktów :   

Re: Hunson Abadeer

Ciekawe pytanie...Uwielbiam takie :3
Cóż to właściwie ciężko powiedzieć czy znał go czy nie.
Zresztą raz Marcelina jest z Hunsonem lub z Simonem i to mi jakoś nie pasuje. Może coś zapomniałam albo rzeczywiście nic nie było.
Jestem też ciekawa czy już za czasów wojny ewentualnie przed nią istniała Nocosfera?

Ostatnio edytowany przez Fionna (2013-04-18 07:06:10)


Empathy, empathy,
Put yourself in the place of me!

Offline

 

#3 2013-04-17 22:38:50

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Hunson Abadeer

Dobrze że zaczęłaś ten wątek, miałem zamiar, prędzej czy później, się o to spytać: jak myślicie, w jaki sposób Marcelina zyskała swoje moce i ojca? Przypadkiem Hunson ją znalazł, czy może Ice King postanowił oddać ją w jego opiekę skoro wiedział że już niedługo nie będzie panował nad sobą? Mi się wydaje że Hunson wie o Simonie ale mu to wisi co się z nim teraz dzieje. Chciałbym żeby kiedyś powstał odcinek tłumaczący jak Marcy i Simon się rozstali...


Yay Beemo!

Offline

 

#4 2013-04-17 23:00:43

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Hunson Abadeer

Myślę że Simon musiał w jakiś sposób oddać Marcy Hunsonowi, uważam to za niemal oczywiste. Pytaniem jest czy poznał wtedy Hunsona, czy może Simon odprowadził ją do ojca w ten sposób, że nigdy się nie spotkali.

Niby wszyscy mówią że na pewno się nie poznali ponieważ w It came from the Nightosphere Hunson widział Ice Kinga przez chwilę i wcale nie poznał. Ale według mnie niczego to nie dowodzi.
1. Po pierwsze Simon wygląda zupełnie inaczej i z powodu zmiany wyglądu ojciec Marceliny mógł go nie poznać.
2. To były raptem 4 sekundy kiedy go widział.
3. Poza tym był zajęty wysysaniem dusz z Land of Ooo.

Moim marzeniem jest żeby się okazało że kiedyś byli przyjaciółmi czy... coś takiego :I

Polecam fanart pewnej dziewczyny, która od dłuższego czasu rysuje komiks poświęcony temu właśnie wątkowi o którym tu rozmawiamy http://tablart.tumblr.com/post/36692568 … ger-hunson
W ogóle polecam jej cały tumblr, bo uwielbiam jej prace, a szczególnie to że obrała sobie Simonowo-Hunsonową tematykę http://tablart.tumblr.com/


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#5 2013-06-21 16:21:43

 Kawka

Użytkownik

Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 184
Punktów :   

Re: Hunson Abadeer

Ahh... :) Czytałam komiks tej dziewczyny. Historia, którą tam przedstawiła wydaje mi się bardzo prawdopodobna. A propo komiksów z panem Nocosfery w roli głównej http://browse.deviantart.com/art/God-he … -341545316

Ostatnio edytowany przez Kawka (2013-06-21 16:22:01)


"Suckin' at something is the first step in being sort good at something" -Jake

Offline

 

#6 2013-06-21 16:28:00

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Hunson Abadeer

To jest ta sama autorka gdyby ktoś miał wątpliwości. Drunk Adventures są świetne! :0000
Część druga: http://ragweed.deviantart.com/art/the-d … -341919296


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sport-video.pun.pl www.tdisland.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl www.redorium.pun.pl www.devilz-shaiya.pun.pl