Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!


#1 2013-11-26 13:51:06

Darionizer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-26
Posty: 98
Punktów :   

Pozdrowienia,

Hej, witajcie serdecznie. Ślę najmilsze pozdrowienia dla wszystkich. W sumie nie jestem pewien co napisać w tym poście. Trochę głupio wstawić spam pokroju jednego zdania: Dzień dobry, jestem nowy!. Więc myślę że się troszeczkę przedstawię i powiem dlaczego tu jestem, żebyście wiedzieli z jakim to typem spod ciemnej gwiazdy macie do czynienia. Niedawno ukończyłem lat 18, mimo mojego wieku uwielbiam show "Adventure Time" i jestem na bieżąco z każdym nowym odcinkiem. Ha, dopiero teraz zauważyłem przydatność tych wszystkich lat nauki języka angielskiego, albowiem rozumiem, cóż to tam mówią moje ulubione postacie w nowym odcinkach, na które musiałbym czekać bardzo długo w TV polskiej. Jako człowiek wychowany na kreskówkach lat 90, no cóż, gardzę wszelkimi nowymi animacjami którymi teraz raczy się ludzi na CN, czy DisneyXD. Co prawda jest parę perełek, ale zdecydowanie najbardziej godną uwagi jest ta, na której forum piszę. Urzekła mnie przewspaniałym, czasem delikatnym humorem i żartami, których wyłapanie niejednokrotnie wymaga koncentracji i skupienia się, podczas oglądania odcinka. Jednak to jedynie, powierzchowna warstwa tego, co kocham w tej kreskówce. Najbardziej uwielbiam tę tajemniczość, enigmatyczność i tę "strefę mroku" która kryje się pod płaszczykiem komedii. Te wszystkie niedopowiedzenie pobudzają wyobraźnie, ale też niejednokrotnie przerażają, po dłuższym zastanowieniu się nad tym wszystkim co Pedlenton Ward nam pokazał. Pod skorupą "słodkości" i "cukierkowatości" gdzieś głęboko czasem skrywa się smutny dramat. To naprawdę przyciągnęło moją uwagę.

Innymi kreskówkami jakie lubię to:

-Regular Show (Świetny klimat i absurdalny humor. Świetna satyra.)
-Gravity Falls (Genialny i wybitny humor, w dodatku otoczka tajemnicy.)

Ostatnio edytowany przez Darionizer (2013-11-26 18:27:27)

Offline

 

#2 2013-11-26 14:10:28

 Katasza

Moderator

Call me!
Skąd: Las
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Pozdrowienia,

Witaj Darionizer.

Cieszę się, że do nas dołączyłeś. Pozostaje mi życzyć miłego pobytu na forum i wielu ciekawych dyskusji.


"I think I've reached that point, where giving up and going on,
are both the same dead end to me, are both the same old song"

Offline

 

#3 2013-11-26 14:41:47

 CurrantCat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 215
Punktów :   

Re: Pozdrowienia,

Witam, Darionizer.
Miłego pobytu na forum.


Haters gonna hate; send 'em to the Moon
We can't touch music, but music can touch us
- Mordecai

Offline

 

#4 2013-11-27 17:27:56

 Ejbiak

Użytkownik

Skąd: Oddworld
Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Pozdrowienia,

Witaj na forum :D


Spoczywaj w pokoju Mathematicalu [*]

Offline

 

#5 2013-11-27 22:07:33

 Kawka

Użytkownik

Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 184
Punktów :   

Re: Pozdrowienia,

Witaj Daronizerze! :)


"Suckin' at something is the first step in being sort good at something" -Jake

Offline

 

#6 2013-12-27 17:49:56

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Pozdrowienia,

Kurde, nie miałem czasu się przywitać, a widzę, że całkiem ogarnięty gość z ciebie ;D Witaj!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sheisvamp.pun.pl www.poke-serwis.pun.pl www.czlapaki.pun.pl www.samurajowie.pun.pl www.psteam.pun.pl