Mathematical!

WITAJ NA POLSKIM FORUM ADVENTURE TIME!


#31 2013-08-27 18:16:31

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Jak długo oglądacie?

Musiałem źle odebrać Twój post.


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#32 2013-08-27 20:27:15

 Morphe

Użytkownik

10346316
Call me!
Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 2013-08-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: Jak długo oglądacie?

Najwidoczniej. Zdarza się. :)

Offline

 

#33 2013-08-28 20:31:40

paczacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-03
Posty: 105
Punktów :   

Re: Jak długo oglądacie?

Crawler napisał:

Ale moja słabość do pani Klementyny wynika z jej niesamowitego głosu, który idealnie pasuje do Marceliny, więc nie ma tutaj mowy o żadnym subiektywizmie. Poza tym w odczuciach, rzecz jasna.

Tu się nie mogę nie zgodzić, głos do Marceliny jest dobrany dobrze i pasuje do niej, ale podpadła mi w tylu momentach że nie mogę po prostu woleć polskiej wersji od oryginału. A Pani Umer (tak nazwanego już na forum) "Koziego NIE" nigdy nie wybaczę D:


That sounds bombastic, honey!

Offline

 

#34 2013-09-05 23:24:55

Zaphirom

Użytkownik

Skąd: Grecja
Zarejestrowany: 2013-09-03
Posty: 23
Punktów :   

Re: Jak długo oglądacie?

Gdy oglądałam Polskie Cartoon Network, wyskoczyła reklama o nowym serialu. "Całkiem fajna", pomyślałam. I dlatego gdy była premiera, zobaczyłam pierwszy odcinek. Jak już się skończył, dał mi całkiem inne wrażenie. "Ale głupota" powiedziałam i przestałam oglądać na jakiś czas.
Po kilku dniach coś mnie namawiało żebym zaczęła oglądać (na pewno ten czarnoksiężnik co reklamował Porę Na Przygodę) i żnów zaczęłam oglądać aż się zakochałam w tej kreskówcę. Lubiłam i jeszcze lubie w tym serialu że zawsze się kończy nie spodziewanie.


Gieniu, czy mnie jeszcze kochasz?
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/554946_430909033650118_481794339_n.jpg

Offline

 

#35 2014-02-08 15:41:13

 Ejbiak

Użytkownik

Skąd: Oddworld
Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 200
Punktów :   

Re: Jak długo oglądacie?

Tak, więc tak pamiętam jak reklamowali w polskim CN AT. Uważałem to za głupotę, i sam byłem głupi bo nie wiedziałem że to kreskówka w stylu Flapjacka czy Chowdera, a raczej serial przygodowy z akcja i przyśmiewaczymi postaciami. Przez jakiś unikałem jak ognia, jednak natrafiłem na kawałek "Trouble in Lumpy Space" i nawet fajne było. Później natrafiłem na "The Jigglers" tym razem cały odcinek i wtedy dość mi się spodobało. Jednak, później zaczełem natrafiać na jakieś słabe i przestałem oglądać. Pamiętam że po jakimś czasie zacząłem oglądać odcinki z drugiego sezonu takie jak "Her Parents" czy ten z imprezowymi misiami (zapomniałem jak się nazywał). Ogólnie dziwnie bo miałem wrażenie że to było parę tygodni później, a jednak to było pare miesięcy później. Dopiero po Mortall Recoil i Mortall Folly spodobało mi się naprawdę. Jednak, że miałem N'kę przestano emitować CN po jakimś czasie (nad czym ubolewałem). Chyba rok później jak byłem chory i byłem u babci (sam w domu) to zobaczyłem odcinki (bo mieli Canal +) z 3 sezonu, głownie trafiłem na te psychodeliczne np. No One Can Hear You czy The Creeps i mi się strasznie spodobało. Zacząłem oglądać u okulary3D odcinki z drugiego sezonu i pierwszego. Później przyszedł DursinX z trzecim sezonem, aż po jakimś czasie po wielu próbach zacząłem oglądać po angielsku u MrBiune (myślałem że to kolejna bajka, gdzie angielski dubbing jest strasznie słaby) i tak się wkręciłem że stałem się fanem. I tak jestem :D


Spoczywaj w pokoju Mathematicalu [*]

Offline

 

#36 2014-03-26 14:02:25

 dareczka109472

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Jak długo oglądacie?

Ja całkiem niedawno zaczełam ogłądać AT, ale bardzo mi to podoba)) teraz jest to serial # 1

Ostatnio edytowany przez dareczka109472 (2014-03-26 14:02:51)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.counter-strike16.pun.pl www.zlotdbskpolska.pun.pl www.pokevapor.pun.pl www.hardcore1998.pun.pl www.mototeamlct.pun.pl