#31 2013-08-22 22:40:44

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Crawler napisał:

I tak najważniejsze dla Marcysi jest to, żeby miała rozpuszczone włosy, które sobie wolno falują omiatane bryzą. Gdy tylko je spina, albo wydziwia z nimi jak w Go With Me to od razu staje się mniej urodziwa. ;)

Przed chwilą napisałeś że twoim drugim ulubionym strojem jet ten z FMSG kiedy to miała upięte włosy :I
Ogólnie dziękuję Crawlerze za ganienie ludzi za robienie off-topu i powrócenie ich dyskucji do tematycznej, RZadko kiedy ktoś to robi.

Okej, czy ktoś może odpowiedzieć mi na parę pytań?
1. Jakim cudem uważacie Marcelinę za bardziej dojrzałą od PB?
2. O co chodzi z tym że zarówno według Plazmusa jak i paczacza, fani przestali shippować Finna i Marcelinę po Sky Witch. Może coś mi umknęło, ale nie widzę nic potwierdzającego zamknięcie tego niedorzecznego shipu w tym odcinku.

Ostatnio edytowany przez Kannotekina (2013-08-22 22:52:01)


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#32 2013-08-22 22:47:11

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Ulubiony Strój Marceliny

To tak:
1. Nie wiedziałem zbytnio jak to ubrać w słowa... Chodzi o to, że Marcelina no nie wiem... Kurde! Przepraszam, źle to nazwałem, po prostu mi nie pasuje ten shipping nic, a nic...
2.Każdy wie, że "Sky Witch" było rajem dla PbxMarceline i już nie ma nadziei dla FxM.

Offline

 

#33 2013-08-22 22:49:16

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Zacznę od końca.

Cóż, PB jest cała różowa. Tacy "ludzie" nigdy nie sprawiają wrażenia zbyt dojrzałych, niezależnie od tego jak bardzo by się starali :D

Mały offtop nie przeszkadza, zwłaszcza na forum, które ma problemy z zasobami ludzkimi, że tak to ujmę. Ale duży offtop zawsze jest problemem i warto zakładać nowe tematy, żeby móc poszerzyć spektrum rozmów i tematów forumowych.

Wybacz, że wytknę Ci ten delikatny błąd, ale powinnaś napisać "rzadko". Nie bierz tego do siebie, ale jestem lekkim grammar nazi. :)

Dalej - cóż, napisałem, że podobał mi się jej strój, tak? A nie włosy. W dodatku miała je pięknie rozpuszczone w tym momencie:
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121113180036/adventuretimewithfinnandjake/images/thumb/0/04/Five_More_Short_Graybles_(7).png/500px-Five_More_Short_Graybles_(7).png


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#34 2013-08-22 22:55:57

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Crawler napisał:

Cóż, PB jest cała różowa. Tacy "ludzie" nigdy nie sprawiają wrażenia zbyt dojrzałych, niezależnie od tego jak bardzo by się starali :D

Właśnie! O coś takiego mi chodziło. PB to jest taka podręcznikowa księżniczka(Mógłbym napisać coś długiego, ale myślę, że Nostalgia Critic wyjaśni to lepiej), a Finn jest jej rycerzem. Marcelina jest taka samodzielna...
Dlatego bardziej pasuje PBxFinn niż to drugie xD

Offline

 

#35 2013-08-22 22:56:17

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Crawler napisał:

cóż, napisałem, że podobał mi się jej strój, tak? A nie włosy.

Na outfit składa się również fryzura, tak działają kobiety :0

Crawler napisał:

Cóż, PB jest cała różowa. Tacy "ludzie" nigdy nie sprawiają wrażenia zbyt dojrzałych, niezależnie od tego jak bardzo by się starali :D

Nie wiem jak to się ma do czego :I Według mnie PB jest przesadnie dojrzała, ponieważ tak jak zauważył Finn nie potrafi poczuć "fanu".

Wracając do tematu, moim ewidentnie ulubionym outfitem Marceliny jest ten (aż zdziwiłam się że nikt o nim nie wspomniał):
http://images.wikia.com/adventuretimewithfinnandjake/images/b/bd/Modelsheet_Marceline_-_New_Costume_-3.png

Oraz te trzy, które również zdobyły uznanie mojego serca:
http://images.wikia.com/adventuretimewithfinnandjake/images/c/ce/Modelsheet_marceline_withstripedsweater.jpg
http://www.cartoonnetwork.co.uk/sites/www.cartoonnetwork.co.uk/files/blogs/marceline-adventure-time-cat-jumper-outfit.png
http://images.wikia.com/adventuretimewithfinnandjake/images/c/cc/Modelsheet_Marceline_-_New_Costume_-2.png


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#36 2013-08-22 23:01:25

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Jeśli to są Twoje ulubione outfity, to jako mężczyzna doradzam Ci nie ubierać się w podobny sposób :D
Plus, ok, jeśli już się tak uczepiłaś tego, że włosy są częścią stroju - chodziło mi o moment gdy ma je rozpuszczone.

A, jeszcze co do PB - żartowałem ;)

Ostatnio edytowany przez Crawler (2013-08-22 23:02:32)


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#37 2013-08-22 23:04:47

 Plazmus

Użytkownik

49282669
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 841
Punktów :   

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Crawler napisał:

Jeśli to są Twoje ulubione outfity, to jako mężczyzna doradzam Ci nie ubierać się w podobny sposób :D

Od dzisiaj jesteś moim nowym autorytetem 0_0 Ja bym się bał to napisać do Kannotekiny, nawet w żarcie xD

Offline

 

#38 2013-08-22 23:06:44

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Bad little boy, yes, I'm bad, but not little... ;)


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#39 2013-08-22 23:24:07

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Crawler napisał:

Jeśli to są Twoje ulubione outfity, to jako mężczyzna doradzam Ci nie ubierać się w podobny sposób :D

Wychodzi na to, że nie jestem mężczyzną, skoro również podobają mi się te outfity - zarówno w wersji bajkowej, jak i real life'owej (szczególnie ten ostatni który Kannotekina podała w swoim poście)...

Chociaż wciąż mym ulubionym jest strój z What Was Missing

Ostatnio edytowany przez Pacuszek (2013-08-22 23:25:44)


Yay Beemo!

Offline

 

#40 2013-08-22 23:27:11

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Crawler napisał:

A, jeszcze co do PB - żartowałem ;)

http://replygif.net/i/101.gif

Crawler napisał:

Jeśli to są Twoje ulubione outfity, to jako mężczyzna doradzam Ci nie ubierać się w podobny sposób :D

http://puu.sh/48mTZ.gif
Ale na poważnie, masz na myśli to że nie podoba ci się outfit Marceliny, który jest u mnie na pierwszym miejscu (ok, rozumiem, każdy ma swój gust), czy że uważasz za ochydne wszystkie outfity które umieściłam? Bo jeżeli to drugie, to znaczy że nienawidzisz prawie połowy (a przynajmniej sporej części) strojów Marceliny, co ozacza że musisz nie darzyć sympatią jej ogólnego stylu oraz samej postaci. Ty... hejterze Marceliny.

Chyba że znowu powiesz że żartowałeś.


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#41 2013-08-22 23:27:52

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Niech będzie, nie obraziłbym się za jakiś cosplay w wydaniu Kannotekiny

Szybki edit, bo pojawił się znikąd post panienki.

Bardzo lubię postać Castle'a, tak na początek.
Piszę się ohydny.
I nie hejtuję wcale tych strojów, ani nie uważam, że są one ohydne. Mniej mi się podobają. Dodatkowo jestem przesiąknięty sarkazmem, więc moje posty będą nim ociekały. Nie bierz tego do siebie, nie chcę, żebyś się na mnie obrażała :)

Na koniec - postać Marceliny to moja ulubiona postać z AT.

Ostatnio edytowany przez Crawler (2013-08-22 23:30:56)


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#42 2013-08-23 00:12:39

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Oj, chyba ktoś oglądał tutaj za dużo Dr. House'a.

Przede wszystkim, Kannotekina nie jest jedyną osoba która zdanie "Jeśli to są Twoje ulubione outfity, to jako mężczyzna doradzam Ci nie ubierać się w podobny sposób :D" odbiera ofensywnie. Nie wiem nawet jak odpisać na coś takiego, bo trochę niedorzeczne wydaje mi się pisać, poniekąd w imieniu wszystkich mężczyzn, aby ktoś nie ubierał się tak jak jego ulubiony bohater. Pomijając już całą kwestię gustu.

Kannotekino, jeżeli cię to pocieszy, to jako mężczyzna doradzam ci ubieranie się w co tylko uznasz za wygodne i pasujące, w twoim mniemaniu, do ciebie.

Dodatkowo, skoro i tak już off-topujemy sobie na całego - za każdym razem gdy słyszę (lub w tym wypadku widzę) jak ktoś mówi o sobie jakoby był przesiąknięty sarkazmem, tudzież równie popularnie wymienianym w takich wypadkach cynizmem, tracę cząstkę wiary w ludzkość, bowiem żyjemy w czasach, gdzie ludzie są w stanie upominać innych by ci postrzegali ich w ten sposób. Najwyraźniej taka moda, każdy chce być "chaotycznie - neutralny" (oczko w stronę graczy D&D).

Nie bierz tego do siebie, nie chcę, żebyś się na mnie obraził.


Yay Beemo!

Offline

 

#43 2013-08-23 00:17:08

 Crawler

Użytkownik

status crawler@jabster.pl
Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 186
Punktów :   

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Pacuszku, mniej wazeliny bo się zaraz na niej poślizgniesz. Ale proszę was bardzo, jesteście dorosłymi ludźmi - nie każcie mi dodawać do każdego posta "Żartowałem" i/lub "Przepraszam", dobrze?

Nie obrażam się nigdy na ludzi z internetu, Pacuszku. :) Od tego jest internet!

Nie chciałem zabrzmieć tak pretensjonalnie, chciałem jedynie nadmienić, że nie można brać na poważnie wszystkiego co piszę. Wybacz?


Pewne rzeczy skazane są na zagładę i zapomnienie ze względu na samą swą wyjątkowość; niepowtarzalność należy do definicji cudu. Natomiast to, co pospolite, trwa wiecznie.

Offline

 

#44 2013-08-23 00:47:28

 Kannotekina

Administrator

Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 476
Punktów :   11 

Re: Ulubiony Strój Marceliny

Crawler napisał:

panienki.

Proszęę???

Crawler napisał:

Pacuszku, mniej wazeliny bo się zaraz na niej poślizgniesz.

Drogi użytkowniku Crawlerze, proszę o zejście z cynizmem o stopień lub dwa niżej na schodach sarkazmu i zwracanie się do użytkowników w kulturalny sposób, a przynajmniej z odrobiną skromności.

Crawler napisał:

Dodatkowo jestem przesiąknięty sarkazmem, więc moje posty będą nim ociekały.

Nie chcę być niemiła, ale jeżeli twój sarkazm jest tak głęboki że nikt go nie zrozumiał, nie oznacza to że jesteś inteligentniejszy od swojego towarzystwa, ale że nie umiesz posługiwać się sarkazmem.

Wracając. Marcelina ma pojawić się z odcinku Time Sandwich, więc możemy spodziewać się kolejnego nowego designu :>


"Banana Guard yourself!"

Offline

 

#45 2013-08-23 00:49:00

 Pacuszek

Użytkownik

Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 440
Punktów :   14 

Re: Ulubiony Strój Marceliny

No proszę, staje w obronie własnego zdania, które zdarzyło się być również zdaniem innej osoby, i zostaję oskarżony o wazeliniarstwo. Jakież to dojrzałe.

Przeprosin również chyba nikt nie oczekuje. Przynajmniej nie ja. Zbyt mała sprawa wchodzi w grę, żebym się ich domagał.

Uważam jednak, że twoja wypowiedź, która zapoczątkowała to wszystko, była bardzo bucowata.

Skoro mam okazję, odniosę się jeszcze do twej wypowiedzi z chatboxa (gwoli przypomnienia: "Nie sądzicie, że życie, w którym sobie bez przerwy słodzimy i porozumiewamy się jako androidy byłoby smutne? Cynizm jest wpisany w nasze DNA. Bez niego życie nie ruszyłoby się naprzód") - bardzo trafne zdanie, aczkolwiek użyte w złym kontekście. Przynajmniej moim zdaniem. Zawsze traktowałem cynizm oraz sarkazm jako potężną broń przeciw ludziom, których nie chce bezpośrednio obrazić. Uwielbiam z niego korzystać, ale nie sądzę <WAZELINA ALLERT> żeby Kannotekina na jakikolwiek zasługiwała.

Ale, przypominam, nie o sarkazm mi się tutaj rozchodzi. A o bucowatość. A to wcale nie jest to samo.

Swoją drogą, proponuję zakończyć ten temat, bo jak w trakcie pisania tego postu przypomniałem sobie o co tak naprawdę walczymy, to aż mi się głupio zrobiło...


Yay Beemo!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sport-video.pun.pl www.tdisland.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl www.redorium.pun.pl www.devilz-shaiya.pun.pl